تیتر امروز

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ کاوش در زندگی و عقاید سیاستمدار معترض
«تنگنا» برنامه چهارم ـ بخش اول

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ کاوش در زندگی و عقاید سیاستمدار معترض

«تنگنا» عنوان برنامه‌ای از مجموعه رسانه‌ای دیدار است که به گفتگوهای صریح با سیاستمداران ایرانی در مورد زندگی سیاسی آن‌ها اختصاص دارد. مصطفی تاجزاده میهمان چهارمین برنامه تنگنا بوده است.
ساختارهای متفاوت جهان‌های فیزیکی
دانش آدینه ۳۸

ساختارهای متفاوت جهان‌های فیزیکی

در ۳۸ امین شماره دانش آدینه سروش زمانی مقدم به سراغ اصل جهانشمول بودن قوانین فیزیک رفته است. جستاری که نشان می‌دهد که چگونه میلیون‌ها جهان دیگر با قوانین فیزیکی دیگر می‌توانند وجود داشته باشند.

بخش عربی سایت آ. اس اسپانیا اعلام کرد که پس از حذف السد از لیگ قهرمانان آسیا، ژاوی در آستانه اخراج از این تیم قرار گرفته است.

کد خبر: ۸۹۳۰۹
۱۵:۰۶ - ۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۰

ژاوی اخراج السد

دیدارنیوز - شکست السد مقابل النصر و حذف از لیگ قهرمانان آسیا به مذاق مدیران این تیم خوش نیامده و گزارش‌های غیررسمی از برخی منابع، حکایت از آن دارد که ممکن است ژاوی علی رغم کسب قهرمانی لیگ ستارگان با السد آن هم بدون شکست، از سمتش برکنار شود.

بخش عربی وب سایت آ. اس اسپانیا نوشته است که پس از باخت دو بر یک السد در برابر النصر که منجر به حذف این تیم از لیگ قهرمانان آسیا شد، ژاوی هرناندز سرمربی این تیم در آستانه خداحافظی از این تیم قرار گرفته است.

آ. اس نوشته است که اگر چه السد تا روز پایانی صدرنشین جدول رده بندی بود و برای صعود تنها به کسب یک امتیاز نیاز داشت، اما با شکست غیرمنتظره مقابل نماینده عربستان، در رده دوم قرار گرفت و از آنجایی که از میان ۵ تیمی که در گروه هایشان دوم می‌شوند تنها ۳ تیم به مرحله بعد راه می‌یابند، تیم ژاوی از صعود بازماند و از دور رقابت‌ها کنار رفت.

این روزنامه در ادامه آورده است که ژاوی به همراه بازیکنان السد نسبت به تصمیمات داور مسابقه بسیار معترض بودند و اعتقاد داشتند که یکی از عوامل حذف السد از دور رقابت ها، تصمیمات اشتباه تیم داوری بازی بوده است.

آ. اس در پایان نوشته است که این ناکامی یک علامت سوال بزرگ را در ذهن ایجاد می‌کند که چگونه السد با ژاوی در ۲۲ بازی لیگ قطر بدون شکست عنوان قهرمانی را کسب کرد، اما در دو دیدار مقابل النصر که در لیگ عربستان در رده هفتم است، تن به شکست داده است و همین مسئله ممکن است منجر به برکناری ژاوی شود.

منبع: ورزش 3
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: