تیتر امروز

کدخدایی: ما کار خود را می‌کنیم/ میز شورای نگهبان مدارک برخی ثبت‌نام کنندگان را تحویل نمی‌گیرد

کدخدایی: ما کار خود را می‌کنیم/ میز شورای نگهبان مدارک برخی ثبت‌نام کنندگان را تحویل نمی‌گیرد

به دنبال ابلاغیه شوارای نگهبان که در آن شرایطی برای ثبت نام کنندگان در نظر گرفته بود و دولت و شخص رییس جمهوری با آن مخالفت کردند، خبرهایی به دیدارنیوز رسیده که میز شورای نگهبان مستقر در محل ثبت...
داستان‌های واکسیناسیون سالمندان؛ از بی برنامگی تا دریافت واکسن در خودرو
گزارش میدانی دیدار از واکسیناسیون سالمندان

داستان‌های واکسیناسیون سالمندان؛ از بی برنامگی تا دریافت واکسن در خودرو

ساعت حدود دو را نشان می‌داد؛ صدای وانتی‌هایی که تلاش می‌کردند با صدای بلند مردم را به خرید تشویق کنند در میان همهمه سالمندانی که برای دریافت واکسن به خانه سلامت فرمانفرمانیان آمده بودند، گم...

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ اعلام کرد: شب گذشته (جمعه) یک دستگاه تانکر سوخت بنزین به علت اتصالی سیستم برق‌رسانی خودرو، در سه راه خیر آباد دچار حریق شد.

کد خبر: ۸۹۲۰۱
۱۰:۲۴ - ۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۰

حریق تانکر بنزین

دیدارنیوز ـ به گزارش روز شنبه پلیس راهور تهران بزرگ، سرهنگ علی همه‌خانی اظهار داشت: راننده یک دستگاه تانکر سوخت حامل بنزین در ساعت ۲۱ و ۱۵ دقیقه در مسیر جنوب به شمال جاده قدیم قم، بالاتر از سه راه خیر آباد لاین کندرو (منطقه ۲۰ تهران) به علت پنچری خودرو توقف کرده و در حال رفع نقص بوده است که خودرو دچار اتصالی و جرقه شده و تانکر دچار حریق می‌شود.

وی افزود: راننده در اقدامی سریع بلافاصله تانکر را از مخزن جدا می‌کند تا جلوی حادثه‌ای شدیدتر را بگیرد.

این مقام انتظامی گفت: بلافاصله تیم‌های مناطق ۱۹ و ۲۰ پلیس راهور پایتخت به همراه تیم‌های امدادی و آتش نشانی در محل حادثه حاضر شده و مشغول اقدامات امدادی و ترافیکی خود شدند.

به گفته همه‌خانی، این حادثه و حریق باعث محدودیت از سه راه خیرآباد به سمت شمال و همچنین سه راهی ترانسفورت شد، اما خوشبختانه به کسی آسیب نرسید و تیم‌های راهور تا پایان اطفای حریق و روان‌سازی ترافیک در محل حضور داشتند.

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از رانندگان خصوصاً رانندگان خودرو‌های سنگین خواست تا پیش از حرکت حتماً نسبت به رفع نواقص سیستم‌های خودرویی خود از جمله سیستم برق رسانی و سوخت اقدام کنند.

منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: