تیتر امروز

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ انتقاد از وضع موجود با صدای بلند!
«تنگنا»؛ برنامه چهارم ـ بخش دوم

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ انتقاد از وضع موجود با صدای بلند!

«تنگنا» عنوان برنامه‌ای از مجموعه رسانه‌ای دیدار است که به گفتگوهای صریح با سیاستمداران ایرانی در مورد زندگی سیاسی آن‌ها اختصاص دارد. مصطفی تاجزاده میهمان چهارمین برنامه تنگنا بوده است.
اسحاق جهانگیری؛ مهاجمی که بد دفاع می‌کند
دیدار ۱۴۰۰؛ گفت‌وگو با رسول بابایی متخصص کمپین‌های انتخاباتی و برندینگ سیاسی

اسحاق جهانگیری؛ مهاجمی که بد دفاع می‌کند

در سلسله برنامه‌های دیدار ۱۴۰۰ رسول شکوهی در گفتگو با رسول بابایی متخصص برندینگ و کمپین سیاسی، هر بار به یک نامزد احتمالی می‌پردازند. برنامه سوم به اسحاق جهانگیری پرداخته است.

در حالی که مذاکرات ایران و کشور‌های ۱+۴ در وین برای احیای برجام ادامه دارد، به نظر امید به نتیجه مثبت این مذاکرات باعث کاهش قیمت ارز در ایران شده است.

کد خبر: ۸۹۱۲۵
۱۷:۴۳ - ۰۹ ارديبهشت ۱۴۰۰

لغو تحریم ها کاهش نرخ ارز

دیدارنیوز: همزمان با تقویت احتمال لغو برخی از تحریم‌های اقتصادی ایالات متحده علیه جمهوری اسلامی در نتیجه دور تازه مذاکرات هسته‌ای ایران و کشورهای گروه ۱+۴، قیمت دلار آمریکا در جریان معاملات روز پنجشنبه بازار آزاد تهران به پایین‌ترین سطح در سه ماه گذشته رسید.

در حالی بانک مرکزی ایران عرضه رسمی دلار آمریکا در شبکه رسمی صرافی‌های تحت نظارت خود را همچون روز چهارشنبه در نرخ ۲۳ هزار و ۲۳۷ تومان ادامه داد، قیمت فروش دلار در بازار آزاد تهران حدود ۱۴۰ تومان ارزان شد و تا ۲۳ هزار و ۷۰۰ تومان پایین آمد.

نرخ دلار آخرین بار در جریان معاملات هشتم بهمن ماه گذشته در مرز ۲۳ هزار و ۷۰۰ تومان مبادله شده بود و طی سه ماه گذشته این نرخ تا ۲۶ هزار و ۳۵۰ تومان صعود کرده بود.

هر یور نیز طی داد و ستدهای روز پنجشنبه بازار تهران حدود ۲۸ هزار و ۷۰۰ تومان فروش رفت که ۷۲۳ تومان بالاتر از نرخ رسمی اعلام شده توسط بانک مرکزی ایران و پایین‌ترین نرخ در سه ماه گذشته بود.

در پی ادامه کاهش قیمت ارز در بازار ایران و افت بهای جهانی هر اونس طلا، قیمت هر قطعه تمام سکه طلا نیز در بازار تهران ۸۶ هزار تومان ارزان شد و به ۹ میلیون و ۹۳۹ هزار تومان رسید. همچنین هر گرم طلای ۱۸ عیار هم ۹۹۰ هزار تومان مبادله شد که ۶ هزار و ۲۰۰ تومان پایین‌تر از نرخ پایانی معاملات روز چهارشنبه بود.

نرخ هر اونس طلا با ۷.۵ دلار کاهش در معاملات روز پنجشنبه بازار جهانی تا هزار و ۷۷۴ دلار کاهش یافت.

برچسب ها: برجام
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: