تیتر امروز

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ کاوش در زندگی و عقاید سیاستمدار معترض
«تنگنا» برنامه چهارم ـ بخش اول

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ کاوش در زندگی و عقاید سیاستمدار معترض

«تنگنا» عنوان برنامه‌ای از مجموعه رسانه‌ای دیدار است که به گفتگوهای صریح با سیاستمداران ایرانی در مورد زندگی سیاسی آن‌ها اختصاص دارد. مصطفی تاجزاده میهمان چهارمین برنامه تنگنا بوده است.
ساختارهای متفاوت جهان‌های فیزیکی
دانش آدینه ۳۸

ساختارهای متفاوت جهان‌های فیزیکی

در ۳۸ امین شماره دانش آدینه سروش زمانی مقدم به سراغ اصل جهانشمول بودن قوانین فیزیک رفته است. جستاری که نشان می‌دهد که چگونه میلیون‌ها جهان دیگر با قوانین فیزیکی دیگر می‌توانند وجود داشته باشند.

گلزن تیم رم ایتالیا امیدوار است بتواند همراه این تیم به فینال لیگ اروپا برسد.

کد خبر: ۸۸۹۷۲
۲۰:۰۰ - ۰۸ ارديبهشت ۱۴۰۰

ژکو: یونایتد

دیدارنیوز - به نقل از فوتبال ایتالیا، در اولین دیدار دور رفت مرحله نیمه نهایی لیگ اروپا فردا شب (پنجشنبه) دو تیم منچستریونایتد و رم ایتالیا در ورزشگاه اولدترافورد شهر منچستر برابر هم به میدان می‌روند.

ادین ژکو گلزن بوسنیایی تیم رم که با پیراهن منچسترسیتی سابقه باز کردن دروازه تیم یونایتد را دارد قبل از این دیدار گفت: من از شش سال پیش که سیتی را ترک کردم به منچستر برنگشتم. این یک مسابقه ویژه برای من خواهد بود. مسابقات اروپایی همیشه حساسیت بالایی دارد. من انتظار دارم که این دیدار مقابل منچستر یونایتد عالی باشد و امیدوارم همه چیز برای ما خوب رقم بخورد.

وی ادامه داد: بازی در مرحله نیمه نهایی هر روز اتفاق نمی‌افتد. ما قدرت آن‌ها را می‌دانیم. منچستر یونایتد مطمئناً  در خانه برای باز کردن دروازه ما تلاش می‌کند اما صعود به نیمه نهایی این حق را به ما می‌دهد که جاه طلب باشیم. ما می‌دانیم که رم نیز کیفیت بالایی دارد و می‌تواند به فینال برسد، اما باید به صورت تیمی بازی کنیم. در فوتبال، همه چیز ممکن است. خیلی به صعود به دیدار نهایی لیگ اروپا نزدیک هستیم و فقط یک حریف را باید شکست دهیم. بسیار هوشمندانه بازی خواهیم گرفت و دست از تلاش نمی‌کشیم تا بتوانیم به دیدار نهایی برسیم و هوادارانمان را خوشحال کنیم.

یونایتد در مرحله قبلی توانست میلان دیگر تیم ایتالیایی را از پیش روی بردارد.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: