تیتر امروز

کدخدایی: ما کار خود را می‌کنیم/ میز شورای نگهبان مدارک برخی ثبت‌نام کنندگان را تحویل نمی‌گیرد

کدخدایی: ما کار خود را می‌کنیم/ میز شورای نگهبان مدارک برخی ثبت‌نام کنندگان را تحویل نمی‌گیرد

به دنبال ابلاغیه شوارای نگهبان که در آن شرایطی برای ثبت نام کنندگان در نظر گرفته بود و دولت و شخص رییس جمهوری با آن مخالفت کردند، خبرهایی به دیدارنیوز رسیده که میز شورای نگهبان مستقر در محل ثبت...
داستان‌های واکسیناسیون سالمندان؛ از بی برنامگی تا دریافت واکسن در خودرو
گزارش میدانی دیدار از واکسیناسیون سالمندان

داستان‌های واکسیناسیون سالمندان؛ از بی برنامگی تا دریافت واکسن در خودرو

ساعت حدود دو را نشان می‌داد؛ صدای وانتی‌هایی که تلاش می‌کردند با صدای بلند مردم را به خرید تشویق کنند در میان همهمه سالمندانی که برای دریافت واکسن به خانه سلامت فرمانفرمانیان آمده بودند، گم...

سخنگوی وزارت دفاع آمریکا با بیان ادعاهایی درباره نقش ایران در منطقه، گفت که آمریکا از منافع ملی خود در منطقه در برابر آنچه تهدیدهای ایران عنوان شده، دفاع خواهد کرد.

کد خبر: ۸۸۷۰۳
۱۱:۵۷ - ۰۷ ارديبهشت ۱۴۰۰

پنتاگون: ا

دیدارنیوز - به نقل از پایگاه اینترنتی وزارت دفاع آمریکا، جان کربی، سخنگوی این وزارت خانه روز دوشنبه در یک کنفرانس خبری در پاسخ به پرسشی درباره تنش میان رژیم صهیونیستی و ایران گفت: وارد جزئیات نمی‌شوم و در مورد این که نیروهای نظامی دیگر کشورها در حال انجام دادن چه برنامه یا نوعی از عملیات هستند نظری نمی دهم ولی سیاست ما در منطقه این است که منافع ملی مان در امان باشد و  از آن دفاع شود.

جان کربی با بیان ادعایی درباره نقش ایران در منطقه افزود: این شامل تهدیدهایی است که از سوی ایران در منطقه به طور مستمر ایجاد می‌شود، چه در حوزه مرزهای آبی باشد یا حمایت از گروه‌های تروریستی و یا ادامه پیشرفت برنامه موشکی بالیستیک‌ آنها، این‌ها حوزه تمرکز ما و حوزه تمرکز وزیر دفاع است و این که اطمینان پیدا کنیم ما منافع ملی خود در منطقه را حفاظت کنیم. 

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: