تیتر امروز

سرگیجه‌ای به نام انتخابات ۱۴۰۰

سرگیجه‌ای به نام انتخابات ۱۴۰۰

در اتمسفر انتخابات اصلاح‌طلبانی سردرگم، اصولگرایانی مغرور، امیران بی‌لشگر، نزاع‌های درونی و سرگیجه عمومی را شاهدیم. صدا‌هایی ضعیف می‌کوشند گفتمانی را نمایندگی کنند و تک چهره‌هایی جسارت دارند.
مجلسی بر یاد عید

مجلسی بر یاد عید

صبح اولین روز شوال مردم به جماعت در برابر پروردگار جهانیان به شکرانه یک ماه عبادت سر بر آستانش می‌سایند.

یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: تا بهبود شرایط کرونایی در هندوستان و پاکستان لازم است که هرگونه تبادل در هر سطح و در هر بخشی با این دو کشور متوقف شود.

کد خبر: ۸۸۶۳۴
۰۹:۰۶ - ۰۷ ارديبهشت ۱۴۰۰

فیروزی پوربادی:

دیدارنیوز - رحمت الله فیروزی پوربادی با تاکید بر ضرورت انجام اقدامات لازم برای جلوگیری از ورود ویروس کرونای جهش یافته هندی به کشور بیان کرد: با توجه به نوع جهش خطرناک کرونا در هند لازم است که دولت تدابیر لازم برای جلوگیری از هرگونه تبادل در هر سطح و در هر بخشی را با هندوستان و پاکستان در اولویت قرار داده و با جدیت آن را دنبال کند.

وی در ادامه اظهار کرد: بسیار ضروری است که مرزهای هوایی، زمینی و دریایی با هند و پاکستان از هر فرودگاهی تا بهبود شرایط بسته شود. اکنون دولت پروازها به هند و پاکستان را ممنوع اعلام کرده و باید با متخلفان برخورد شود و باید اقدامات لازم برای جلوگیری از شیوع این ویروس در کشور با جدیت دنبال شود.

نماینده مردم نطنز در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: از سوی دیگر بحث قرنطینه و انجام تست برای مسافران ایرانی که در این چند روز از این کشورها باز می گردند باید با جدیت دنبال شود. مبادی ورودی و مرزهای کشور باید رصد شده و اقدامات پیشگیرانه باید با جدیت اجرایی شود.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: