تیتر امروز

سرگیجه‌ای به نام انتخابات ۱۴۰۰

سرگیجه‌ای به نام انتخابات ۱۴۰۰

در اتمسفر انتخابات اصلاح‌طلبانی سردرگم، اصولگرایانی مغرور، امیران بی‌لشگر، نزاع‌های درونی و سرگیجه عمومی را شاهدیم. صدا‌هایی ضعیف می‌کوشند گفتمانی را نمایندگی کنند و تک چهره‌هایی جسارت دارند.
مجلسی بر یاد عید

مجلسی بر یاد عید

صبح اولین روز شوال مردم به جماعت در برابر پروردگار جهانیان به شکرانه یک ماه عبادت سر بر آستانش می‌سایند.

ملی پوش والیبال ایران که در لیگ لهستان بازی می کند به عنوان دهمین مهاجم برتر پلاس لیگا نام گرفت.

کد خبر: ۸۸۲۶۸
۰۹:۱۴ - ۰۵ ارديبهشت ۱۴۰۰

عبادی پور

دیدارنیوز - میلاد عبادی‌پور ملی‌پوش والیبال ایران که برای تیم اسکرا بلخاتوف در پلاس لیگا لهستان بازی می کند یکی از لژیونر هایی بود که رقابت های زیادی را برای تیمش انجام داد.

این ملی پوش ایران که یکی از مهره های اصلی این تیم قدرتمند لهستانی محسوب می شود با وجود فراز و نشیب ها توانست در رده دوازدهم مشترک برترین امتیاز آوران این لیگ قرار بگیرد.

میلاد عبادی پور در فصل گذشته ۴۱۶ امتیاز برای تیمش به دست آورد و با این نتایج او در رده دوازدهم برترین امتیاز آوران این لیگ قرار گرفت. این بازیکن ایرانی با نتایج کسب شده بهترین بازیکن اسکرا هم شد. 

عبادی پور در این فصل در رده بندی کلی، بیست و چهارمین بازیکن ارزشمند این لیگ به حساب می آید. همچنین او با کسب ۳۵۸ امتیاز در حمله، در رده دهم بهترین مهاجمان این لیگ ایستاد. 

در دیدار رده‌بندی رقابت‌های پلاس لیگا لهستان  تیم اسکرا بلخاتوف به مصاف وروا رفت. این دو تیم درحالی مقابل هم قرار گرفتند که هر تیم در صورت پیروزی می توانست به مقام سوم این لیگ دست پیدا کند. اسکرا در این دیدار شکست خورد و  با این نتایج یاران عبادی پور مدال برنز را از دست داده و به جایگاه چهارمی پلاس لیگا بسنده کردند.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: