تیتر امروز

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ کاوش در زندگی و عقاید سیاستمدار معترض
«تنگنا» برنامه چهارم ـ بخش اول

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ کاوش در زندگی و عقاید سیاستمدار معترض

«تنگنا» عنوان برنامه‌ای از مجموعه رسانه‌ای دیدار است که به گفتگوهای صریح با سیاستمداران ایرانی در مورد زندگی سیاسی آن‌ها اختصاص دارد. مصطفی تاجزاده میهمان چهارمین برنامه تنگنا بوده است.
ساختارهای متفاوت جهان‌های فیزیکی
دانش آدینه ۳۸

ساختارهای متفاوت جهان‌های فیزیکی

در ۳۸ امین شماره دانش آدینه سروش زمانی مقدم به سراغ اصل جهانشمول بودن قوانین فیزیک رفته است. جستاری که نشان می‌دهد که چگونه میلیون‌ها جهان دیگر با قوانین فیزیکی دیگر می‌توانند وجود داشته باشند.

زهرا صدراعظم نوری، رییس کمیسیون سلامت شورای شهر تهران، گفت: با توجه به اینکه منحنی و پیک مبتلا‌ها و فوتی‌های در تهران بالا رفته است، آمادگی لازم در سازمان بهشت زهرا وجود دارد، چون در گذشته هم تجهیزاتی خریداری شد، اما اخیرا هم تعدادی سردخانه خریداری شده است.

کد خبر: ۸۸۱۷۷
۱۳:۴۹ - ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۰

زهرا صدراعظم نوری واکسن کرونا

دیدارنیوز ـ زهرا صدراعظم نوری، رئیس کمیسیون سلامت و محیط زیست شورای شهر تهران گفت: اخباری مبنی بر اینکه تسهیلاتی برای سازمان بهشت‌زهرا (س) خریداری شده منتشر شده است از جمله سردخانه و همچنین افزایش میزان مرگ و میر در تهران با توجه به کووید۱۹ و آرایش بحرانی که سازمان گرفته است، در خصوص آخرین وضعیت بهشت‌زهرا (س) توضیح می‌دهید؟

وی ادامه داد:‌سازمان بهشت‌زهرا از اولین سازمان‌هایی بود که از ابتدای شیوع کووید۱۹ اقدام به فعالیت کرد و دقیقاً براساس پروتکل‌های بهداشتی عمل کرده است و با توجه به اینکه منحنی و پیک مبتلا‌ها و فوتی‌های در تهران بالا رفته است، آمادگی لازم در سازمان بهشت زهرا شهرداری تهران وجود دارد. در گذشته هم تجهیزاتی خریداری شده بود، اما اخیراً هم تعدادی سردخانه خریداری شده است.

منبع: فارس
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: