تیتر امروز

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ انتقاد از وضع موجود با صدای بلند!
«تنگنا»؛ برنامه چهارم ـ بخش دوم

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ انتقاد از وضع موجود با صدای بلند!

«تنگنا» عنوان برنامه‌ای از مجموعه رسانه‌ای دیدار است که به گفتگوهای صریح با سیاستمداران ایرانی در مورد زندگی سیاسی آن‌ها اختصاص دارد. مصطفی تاجزاده میهمان چهارمین برنامه تنگنا بوده است.
اسحاق جهانگیری؛ مهاجمی که بد دفاع می‌کند
دیدار ۱۴۰۰؛ گفت‌وگو با رسول بابایی متخصص کمپین‌های انتخاباتی و برندینگ سیاسی

اسحاق جهانگیری؛ مهاجمی که بد دفاع می‌کند

در سلسله برنامه‌های دیدار ۱۴۰۰ رسول شکوهی در گفتگو با رسول بابایی متخصص برندینگ و کمپین سیاسی، هر بار به یک نامزد احتمالی می‌پردازند. برنامه سوم به اسحاق جهانگیری پرداخته است.

احتمال دارد عثمان دمبله، ستاره فرانسوی و جوان بارسلونا در تابستان امسال از جمع کاتالان ها جدا شود.

کد خبر: ۸۸۱۷۴
۱۳:۴۰ - ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۰

بارسلونا

دیدارنیوز - چهار سال است از انتقال گران قیمت عثمان دمبله، ستاره فرانسوی از دورتموند به بارسلونا گذشته و این بازیکن هنوز قادر به ارائه همه پتانسیل خود در نوکمپ نبوده است. البته این بهترین فصل عثمان دمبله بوده و او در سال جاری موثرتر از همیشه ظاهر شده، اما هواداران بارسلونا همچنان در انتظار درخشش این بازیکن در سال‌های پیش رو هستند. مصدومیت‌های متوالی در این فصول بخش قابل توجهی از دلیل عدم درخشش این بازیکن بوده است.

اما نشریه اسپورت امروز در گزارشی مدعی شد احتمال جدایی عثمان دمبله در فصل تابستان افزایش یافته است. قرارداد این بازیکن در تابستان سال ۲۰۲۲ تمام می‌شود و هنوز توافقی مبنی بر تمدید قرارداد انجام نشده است. بارسلونا نمی‌خواهد تابستان سال بعد شاهد جدایی رایگان عثمان دمبله باشد و به همین دلیل و در صورت عدم تمدید، تابستان امسال این وینگر فرانسوی از بارسلونا جدا خواهد شد.

بارسلونا رقم ۵۰ میلیون یورو را برای فروش عثمان دمبله تعیین کرده و به پیشنهاداتی کمتر از این عدد گوش نخواهد داد. به نظر می‌رسد در حال حاضر یوونتوس جدی‌ترین مشترین ستاره جوان بارسلونا محسوب می‌شود و ارکان این باشگاه ایتالیایی مذاکرات با مدیر برنامه عثمان دمبله را از همین حالا آغاز کرده اند.

این در حالیست که عثمان دمبله در تابستان سال ۲۰۱۷ و به عنوان جانشین نیمار لباس بارسلونا را به تن کرد. مدیران باشگاه اسپانیایی در این سال‌ها تلاش فراوانی برای خرید دوباره نیمار انجام داده اند، اما به نظر می‌رسد این بازیکن به زودی قرارداد خود را با پاری سن ژرمن تمدید خواهد کرد. حالا نه تنها امکان بازگشت این بازیکن وجود ندارد، بلکه احتمالا عثمان دمبله نیز در ماه‌های پیش رو از جمع بازیکنان بارسلونا جدا خواهد شد. از ممفیس دیپای به عنوان جانشین احتمالی عثمان دمبله در فصل تابستان نام برده شده است.

منبع: ورزش 3
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: