تیتر امروز

فعلا واکسن کرونا نیست ؛ شاید وقتی دیگر ...
گزارش میدانی دیدار از وضعیت مراکز واکسیناسیون کرونا

فعلا واکسن کرونا نیست ؛ شاید وقتی دیگر ...

تزریق دوز دوم واکسن کرونای سالمندان با تاخیر مواجه شده است. نسرین نیکنام در گزارشی میدانی به تنها مرکزی سر زده است که تا چند روز قبل امکان تزریق دوز دوم واکسن در آن وجود داشت، اما...
شوالیه‌ای از سردسیر!
یورو بیست (۲)

شوالیه‌ای از سردسیر!

«یورو بیست» عنوان ستونی است که به مناسبت برگزاری مسابقات فوتبال جام ملت‌های اروپا یا یورو منتشر می‌شود و روزنگار‌ی است از آرش راهبر مسئول میز ورزشی دیدارنیوز.

اتحادیه فوتبال آلمان اعلام کرد که دیدار نهایی جام حذفی این کشور بدون حضور تماشاگر در ورزشگاه المپیک برلین برگزار می شود.

کد خبر: ۸۸۰۵۰
۱۴:۳۹ - ۰۳ ارديبهشت ۱۴۰۰

فینال جام حذفی آلما

دیدارنیوز - به نقل از بیلد، اتحادیه فوتبال آلمان اعلام کرد فینال جام حذفی این کشور در تاریخ ۲۳ اردیبهشت در ورزشگاه المپیک برلین و بدون حضور تماشاگر برگزار می شود. 
اتحادیه فوتبال آلمان روز جمعه اعلام کرد، با توجه به  شیوع ویروس کرونا، ورود تماشاگران برای دیدار فینال در تاریخ ۲۳ اردیبهشت در ورزشگاه المپیک برلین امکان پذیر نیست. بنابراین همانند بوندس لیگا این دیدار نیز بدون حضور تماشاگر برگزار می شود. 
این در حالی است که در انگلیس تصمیم گرفته شده است که بازی فینال جام حذفی و جام اتحادیه با حضور محدود و کنترل شده تماشاگران برگزار شود. 
نیمه نهایی رقابت های فعلی قرار است هفته آینده برگزار شود. وردربرمن میزبان لایپزیگ  خواهد بود و در دیگر دیدار بوروسیا دورتموند از هولشتاین کیل تیم دسته دومی استقبال می کند.
مدافع عنوان قهرمانی بایرن مونیخ حذف زود هنگامی داشت.
در فینال سال گذشته، تیم بایرن مونیخ توانست بایر لورکوزن را با نتیجه ۴-۲ شکست دهد.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: