تیتر امروز

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ انتقاد از وضع موجود با صدای بلند!
«تنگنا»؛ برنامه چهارم ـ بخش دوم

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ انتقاد از وضع موجود با صدای بلند!

«تنگنا» عنوان برنامه‌ای از مجموعه رسانه‌ای دیدار است که به گفتگوهای صریح با سیاستمداران ایرانی در مورد زندگی سیاسی آن‌ها اختصاص دارد. مصطفی تاجزاده میهمان چهارمین برنامه تنگنا بوده است.
اسحاق جهانگیری؛ مهاجمی که بد دفاع می‌کند
دیدار ۱۴۰۰؛ گفت‌وگو با رسول بابایی متخصص کمپین‌های انتخاباتی و برندینگ سیاسی

اسحاق جهانگیری؛ مهاجمی که بد دفاع می‌کند

در سلسله برنامه‌های دیدار ۱۴۰۰ رسول شکوهی در گفتگو با رسول بابایی متخصص برندینگ و کمپین سیاسی، هر بار به یک نامزد احتمالی می‌پردازند. برنامه سوم به اسحاق جهانگیری پرداخته است.

نتایج یک نظرسنجی نشان می‌دهد: تغییرات آب و هوایی بزرگترین نگرانی در میان جوانان اروپایی است.

کد خبر: ۸۷۹۱۸
۱۲:۵۹ - ۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۰

تغییرات اقلیمی جوانان اروپایی

دیدارنیوز ـ نتایج این نظرسنجی که روز گذشته (چهارشنبه) منتشر شد، نشان می‌دهد: جوانان اروپایی حتی در بحبوحه همه گیری بیماری کووید-۱۹ که اقتصاد و زندگی اجتماعی مردم جهان را مختل کرده است در مورد تغییرات آب و هوایی بیشتر نگران هستند.

تقریبا نیمی از ۲۲ هزار شرکت کننده در این نظرسنجی از ۲۳ کشور اروپایی اظهار کردند: گرمای جهانی از جدی‌ترین مشکلات بشر است. تخریب محیط زیست با ۴۴ درصد دومین عامل نگرانی در این افراد بوده است و گسترش بیماری‌های عفونی و فقر در رتبه‌های بعدی قرار دارند.

به نقل از گلوبال تایمز، نتایج این نظر سنجی نشان می‌دهد: جوانان در مورد چالش‌های طولانی مدت جهانی از بینش و درک کافی برخوردار هستند همچنین آمار و ارقام به دست آمده از نگرانی جوانان در مورد تغییرات آب و هوایی در دوران همه گیری و بحران‌های اجتماعی و اقتصادی ناشی از آن حائز اهمیت است.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: