تیتر امروز

سرگیجه‌ای به نام انتخابات ۱۴۰۰

سرگیجه‌ای به نام انتخابات ۱۴۰۰

در اتمسفر انتخابات اصلاح‌طلبانی سردرگم، اصولگرایانی مغرور، امیران بی‌لشگر، نزاع‌های درونی و سرگیجه عمومی را شاهدیم. صدا‌هایی ضعیف می‌کوشند گفتمانی را نمایندگی کنند و تک چهره‌هایی جسارت دارند.
مجلسی بر یاد عید

مجلسی بر یاد عید

صبح اولین روز شوال مردم به جماعت در برابر پروردگار جهانیان به شکرانه یک ماه عبادت سر بر آستانش می‌سایند.
گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ انتقاد از وضع موجود با صدای بلند!
«تنگنا»؛ برنامه چهارم ـ بخش دوم

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ انتقاد از وضع موجود با صدای بلند!

«تنگنا» عنوان برنامه‌ای از مجموعه رسانه‌ای دیدار است که به گفتگوهای صریح با سیاستمداران ایرانی در مورد زندگی سیاسی آن‌ها اختصاص دارد. مصطفی تاجزاده میهمان چهارمین برنامه تنگنا بوده است.

قرار است شعار بازی‌های المپیک تغییر کند و کلمه "با هم" به آن اضافه شود.

کد خبر: ۸۷۸۶۲
۱۱:۰۰ - ۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۰

المپیک

دیدارنیوز -  هیات اجرایی کمیته بین المللی المپیک جلسه‌ای را برگزار کرد. در این جلسه هیات اجرایی تصویب کرد تغییری را در شعار بازی‌های المپیک ایجاد کند.

قرار است از اعضای کمیته بین المللی المپیک نیز نظر خواهی شود و در جلسه‌ای که ۲۰ و ۲۱ جولای (۲۹ و ۳۰ تیر ماه)  برگزار شود، این تغییر به تصویب نهایی برسد.

شعار المپیک، "سریع تر، بالاتر و قوی‌تر" است که توماس باخ رییس IOC پیشنهاد داده است کلمه "با هم" نیز به این شعار اضافه شود.

شعار پیشنهادی IOC این است: "سریع‌تر، بالاتر، قوی‌تر- باهم" 

باخ در  مورد اضافه شدن این کلمه به شعار بازی‌ها گفت: در شرایط بحرانی شیوع ویروس کرونا ما باید با هم باشیم و به همبستگی نیاز داریم از این رو کلمه " با هم" را انتخاب کردم و پیام‌های حمایتی هم  در این مورد دریافت کردم.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: