تیتر امروز

پیروزی رئیسانه یا سیاست‌ورزی ظریفانه

پیروزی رئیسانه یا سیاست‌ورزی ظریفانه

ظریف کاندیدا می‌شود؟ شورای نگهبان وزیر خارجه را تأیید صلاحیت می‌کند؟ تقابل او و ابراهیم رئیسی فضای سیاسی را دو قطبی می‌کند؟ این‌ها از اصلی‌ترین سؤالات حال حاضر فضای سیاسی است.

شفیلدیونایتد نخستین تیمی شد که در این فصل از لیگ برتر به چمپیونشیپ سقوط می‌کند.

کد خبر: ۸۷۱۳۳
۱۳:۰۲ - ۲۹ فروردين ۱۴۰۰

قطعی شدن سقوط شفیلدیونایتد از لیگ برتر

دیدارنیوز - شفیلد یونایتد پس از شکست ۱-۰ برابر ولورهمپتون در شب گذشته، شش بازی مانده به پایان فصل، از لیگ برتر به دسته پایین‌تر سقوط کرد و با یکی از ناخواسته‌ترین رکورد‌های تاریخ لیگ برتر برابر شد.

تک گل دقیقه ۵۹ ویلیان خوزه بود که شفیلد را پس از دو فصل حضور در لیگ برتر بار دیگر به چمپیونشیپ تبعید کرد. سقوط شفیلد پس از تنها ۳۲ بازی به این معنا بود که این تیم در کتاب‌های تاریخ رکوردی بدنام و نخواستنی را نیز به نام خود ثبت کرده است و با رکورد سریع‌ترین سقوط از لیگ برتر به چمپیونشیپ در طول تاریخ، برابر شده است.

سه تیم دیگر به جز شفیلد در طول تاریخ شش بازی مانده به پایان فصل از لیگ برتر به دسته پایین‌تر سقوط کرده اند؛ ایپسویچ تاون، دربی کانتی و هادرسفیلد تاون.

شفیلد یونایتد که فصل پیش توانسته بود در اولین فصل پس از صعود به لیگ برتر در رده نهم به کار خود پایان دهد و برای فصل ۲۱-۲۰۲۰ چشم به رده‌ای اروپایی داشت، فصلی فاجعه بار را پشت سر گذاشت و اکنون تنها ۱۴ امتیاز از ۴ پیروزی و دو تساوی خود کسب کرده است.

جان اگان، مدافع شفیلد، پس از مسجل شدن سقوط شفیلد گفت: "این روزی بسیار مایوس کننده برای من، بچه‌ها و باشگاه است. سخت کار کردیم تا به لیگ برتر برسیم. پذیرفتنش سخت است، اما خیلی وقت بود که سرنوشت ما مشخص شده بود.

در این فصل به اندازه کافی خوب نبودیم. این حقیقت تلخی است و پذیرفتنش سخت است. بازی برابر ولوز مثل بسیاری از بازی‌های ما در این فصل بود. بار‌ها و باره ا این اتفاق تکرار شده است. ما امشب نمایش بهتری ارائه دادیم، اما نتیجه به سود ما نبود. امروز روز غم انگیزی برای این باشگاه است. "

منبع: ورزش 3
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: