تیتر امروز

روز احمدی نژاد و ادامه سردرگمی اصلاح‌طلبان
روز دوم ثبت نام انتخابات ریاست جمهوری

روز احمدی نژاد و ادامه سردرگمی اصلاح‌طلبان

دومین روز ثبت نام نامزدهای انتخاباتی یک خبر بزرگ داشت و آن نامزدی محمود احمدی نژاد بود. سخنان بسیار تند احمدی‌نژاد فضای خبری را تحت الشعاع قرار داد. همزمان اردوگاه اصلاح‌طلبی سرگردان است...
گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ انتقاد از وضع موجود با صدای بلند!
«تنگنا»؛ برنامه چهارم ـ بخش دوم

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ انتقاد از وضع موجود با صدای بلند!

«تنگنا» عنوان برنامه‌ای از مجموعه رسانه‌ای دیدار است که به گفتگوهای صریح با سیاستمداران ایرانی در مورد زندگی سیاسی آن‌ها اختصاص دارد. مصطفی تاجزاده میهمان چهارمین برنامه تنگنا بوده است.

با حکمی از سوی رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، دکتر سید امیر محمد مرتضویان به عنوان رییس انستیتو تحقیقات تغذیه‌ای و صنایع غذایی کشور و رییس دانشکده علوم تغذیه و صنایع غذایی دانشگاه منصوب شد.

کد خبر: ۸۶۶۲۹
۱۵:۱۲ - ۲۶ فروردين ۱۴۰۰

رییس انستیتو تحقیقات تغذیه‌ای و صنایع غذایی کشور منصوب شد

دیدارنیوز ـ به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، طی حکمی از سوی دکتر علیرضا زالی رییس دانشگاه دکتر مرتضویان به عنوان رییس انستیتو تحقیقات تغذیه‌ای و صنایع غذایی کشور و رییس دانشکده علوم تغذیه و صنایع غذایی دانشگاه منصوب شد.

در این حکم آمده است:

"پیرو ابلاغ سرپرستی شماره ۱۰۰/۹۲۷۲ مورخ ۱۳۹۹/۹/۱۲ و با توجه به مصوبات جلسه مورخ ۱۴۰۰/۱/۲۱ شورای عالی انستیتو و به موجب این حکم به مدت چهار سال به عنوان " رییس انستیتو تحقیقات تغذیه‌ای و صنایع غذایی کشور و رییس دانشکده علوم تغذیه و صنایع غذایی دانشگاه" منصوب می‌شوید تا با استعانت از خداوند متعال و رعایت موازین شرعی و قانونی نسبت به انجام وظایف و امور محوله اقدام نمایید.

موفقیت شما را تحت عنایات حضرت، ولی عصر (عج) در پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی و ارتقای جایگاه ملی و بین المللی دانشگاه از درگاه خداوند منان مسئلت می‌نمایم. "

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی دکتر مرتضویان دانش آموخته دکترای علوم و مهندسی صنایع غذایی، گرایش تکنولوژی مواد غذایی از دانشگاه تهران و عضو هیأت علمی با مرتبه استادی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی است.

دکترای علوم و مهندسی صنایع غذایی باگرایش تکنولوژی مواد غذایی، عضو شورای مشورتی غذا در سازمان غذا و دارو، عضو شورای حمایت از فناوری و شرکت­های دانش­بنیان در سازمان غذا و دارو، معاون آموزشی دانشکده و انستیتوی تغذیه و صنایع غذایی کشور، مدیر کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه علوم­پزشکی شهید بهشتی­پزشکی شهیدبهشتی، عضو شورای آموزشی دانشگاه علوم‌پزشکی شهیدبهشتی، عضوشورای سیاست‌گذاری کمیته‌ی تحقیقات دانشجوییکشوری در وزارت بهداشت و مشاور علمی سازمان غذا و دارو در حوزه لبنیات و مواد غذایی فراسودمند از جمله سوابق اجرایی و علمی دکتر مرتضویان است.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: