تیتر امروز

بیماری SMA و کمپین دلارا؛ کمک کنیم یا نه؟!

بیماری SMA و کمپین دلارا؛ کمک کنیم یا نه؟!

دختر کوچکی به نام دالارا با بیماری‌ای به نام sma درگیر است. کمپینی برای کمک به او برای تهیه دارویی گران قیمت به راه افتاده که شاید به درمان او کمک کند. آیا باید با چنین کمپینی همراه شد؟ پاسخ...

یک فعال سیاسی گفت: در جبهه اصلاحات ایران درباره ویژگی های کاندیدای اصلح تصمیم خواهیم گرفت.

کد خبر: ۸۵۵۵۳
۰۸:۳۷ - ۱۹ فروردين ۱۴۰۰

صوفی: انتخابات برای اصلاح‌طلبان حرکتی جبهه‌ای است

دیدارنیوز - علی صوفی در ارتباط با نحوه انتخاب کاندیدای اصلح در جبهه اصلاحات اظهار کرد: بررسی این موضوع در جبهه اصلاحات ایران در دستور کار قرار گرفته است و در آن جمع قرار است روی ویژگی‌های مربوطه بحث شود تا شاخصه‌های کاندیدای اصلح  مشخص شود.

وی تاکید کرد: از آنجایی که انتخابات برای ما حرکت جبهه‌ای است در مورد این موضوع هم جبهه‌ای باید تصیمی گرفت.

دبیر کل حزب پیشروی اصلاحات تصریح کرد: کسی که می‌خواهد رئیس جمهور باشد، در وهله اول باید بتواند فضای سرد و انجمادی انتخابات را که در سال ۱۳۹۸  هم مشخص شده بود، ذوب کند. این گرمی باید در شخصیت، سابقه و تجربه کاری اش مشخص باشد.

وی افزود: کاندیدای اصلح باید رزومه قوی داشته باشد. مردم وعده‌های او را عملی ببیند. این شخصیت باید بتواند اعتماد مردم را نسبت به برنامه هایش جلب کند.

صوفی با بیان اینکه "کاندیدای اصلح باید بتواند بحران‌ها و ابر چالش‌های کشور را مدیریت کند" گفت: رئیس جمهور باید پاسخ گو باشد و در سیاست خارجی و داخلی برنامه داشته باشد؛ پس کاندیدای انتخاب شده نیز باید دارای این ویژگی‌ها باشد.

وی با اشاره به آثار تحریم‌ها بر اقتصاد کشور گفت: رئیس جمهور آینده باید برای حل چالش‌های ایجاد شده حاصل از تحریم‌ها برنامه میان مدت و بلند مدت ارائه دهد.

این فعال سیاسی اصلاح طلب در پایان گفت: اوضاع معیشتی مردم مشخص است؛ دیگر قشر متوسط وجود ندارد. یک قشر برخوردار فاسد و یک قشر ضعیف محروم داریم که در آمد و هزینه اش به هیچ وجه تراز نیست. این وضع یک بحران است که رفع نشدنش می‌تواند بحران‌های سیاسی-امنیتی ایجاد کند.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: