تیتر امروز

فائزه هاشمی؛ جسارت، صداقت، تناقض!

فائزه هاشمی؛ جسارت، صداقت، تناقض!

کدام سیاستمدار کاندیدا می‌شود و کدام داوطلب انتخابات چه می‌گوید؟ در فضای انتخاباتی فعلی هیچ یک از این‌ها به اندازه سخنان فائزه هاشمی شنیده نمی‌شود؛ کسی که قصد رای ندادن در انتخابات را دارد!
تابلو بورس

روند حرکتی شاخص کل بورس از آغاز امروز منفی بود و این روند پرشتاب تا پایان ادامه داشت، اما فرابورس توانست مقاومت کند و با اندکی تغییرات مثبت در شاخص کل روز کاری را به پایان برساند.

کد خبر: ۸۵۴۵۶
۱۳:۰۴ - ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
تابلو بورس
دیدارنیوز ـ سرویس اقتصادی: در پایان روز معاملاتی امروز، ۱۸ فروردین، شاخص کل بورس و شاخص هم‌وزن باز هم روند نزولی داشت و، اما شاخص کل فرابورس مثبت شد. شاخص کل اوراق بهادار ۰۸۶ درصد نزول داشت و ۱۰ هزار و ۸۸۹ واحد ریخت و بر روی ارتفاع یک میلیون و ۲۴۹ هزار و ۸۹۶ ایستاد. شاخص هم‌وزن هم با کاهش هزار و ۲۵۶ واحدی بر روی ۴۳۷ هزار و ۱۱۵ ایستاد.
امروز تمام هفت نمادی که بیشترین تأثیر را بر روی شاخص کل بورس گذاشته‌اند منفی بودند. این نماد‌های تأثیرگذار عبارتند از: «فولاد»، «فملی»، «شستا»، «فارس»، «کدما»، «شپنا» و «تاپیکو».
نماد‌های «شستا»، «فملی»، «خزامیا»، «اپال»، «کدما»، «امین» و «بوعلی» در گروه پرتراکنش‌ترین‌های بورس و نماد‌های «بپیوند»، «آریا»، «بگیلان»، «وهور»، «تسه ۹۹۱۲»، «صبا» و «بکهنوج» در گروه پرتراکنش‌ترین‌های فرابورس قرار گرفتند.
آخرین قیمت ۳۴ نماد حداقل یک درصد نسبت به قیمت روز قبل آن‌ها افزایش یافته و ۵۲۳ نماد با کاهش بیش از یک درصدی قیمت همراه بوده‌اند.
حقیقی‌ها امروز حدود ۴۷۰ میلیارد تومان نقدینگی از بازار خارج کردند. ارزش کل معاملات خرد بورس و فرابورس نیز در مجموع به حدود هزار و ۵۷۰ میلیارد تومان رسید.
شاخص کل فرابورس نیز با روندی نزولی، ۲۵ واحد صعود داشت و بر روی ۱۷ هزار و ۹۲۴ ایستاد. نماد‌های تأثیرگذار فرابورس عبارت بودند از «بپارس»، «آریا»، «میدکو»، «کگهر»، «وهور»، «مارون» و «شگویا».
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: