تیتر امروز

رحمن قهرمانپور: احیای برجام به اراده سیاسی کاخ سفید بستگی دارد
روند مذاکرات وین در گفتگو با یک کارشناس مسائل بین‌الملل

رحمن قهرمانپور: احیای برجام به اراده سیاسی کاخ سفید بستگی دارد

روند مذاکرات وین ادامه دارد. آیا احیای برجام شروع شده است؟ این سوالی است که رحمن قهرمان‌پور به آن پاسخ داده است و معتقد است که احیای برجام به وجود اراده سیاسی لازم در کاخ سفید بستگی دارد.
یک روز با کرونا؛ دست و پا زدن میان مرگ و زندگی!

یک روز با کرونا؛ دست و پا زدن میان مرگ و زندگی!

مطلبی که می‌خوانید نه یک داستان تخیلی است نه قصه و نه رویا، بلکه روایت اتفاقی است واقعی از آن دست اتفاق‌هایی که می‌گویند شاید برای شما هم اتفاق بیفتد؛ این روایت تنها یک پیام دارد، کرونا را جدی...

ترکیه اوایل روز چهارشنبه، دارایی ۳۷۷ نفر از جمله رهبران و مدیران عالی‌رتبه "سازمان‌های تروریستی پ‌ک‌ک و فتو" را مسدود کرد.

کد خبر: ۸۵۳۹۰
۱۰:۰۴ - ۱۸ فروردين ۱۴۰۰

ترکیه اموال ۳۷۷ عضو

دیدارنیوز - به نقل از خبرگزاری آناتولی، وزارت خزانه‌داری و دارایی این کشور اعلام کرد، دارایی اعضای "سازمان تروریستی فتو، گروهی که در پشت پرده کودتای ناکام ۲۰۱۶ ترکیه قرار داشت" داعش، پ‌ک‌ک و "گروه تروریستی چپ افراطی جبهه آزادی‌بخش انقلابی خلق یا DHKP-C " مسدود شده است.

در میان ۲۰۵ عضو فتو که دارایی آن‌ها مسدود شده، نام "فتح‌الله گولن"، رئیس سازمان فتو هم به چشم می‌خورد.

بنا بر اعلام این وزارت‌خانه، دارایی ۷۷ عضو پ‌ک‌ک، ۹ عضو جبهه آزادی‌بخش انقلابی خلق و ۸۶ عضو گروه تروریستی داعش نیز مسدود شده‌اند.

آنکارا همچنین فتو را به بودن در پشت پرده مبارزه‌ای طولانی برای سرنگونی دولت از طریق نفوذ در نهادهای ترکی، به ویژه ارتش، پلیس و دادگستری متهم می‌کند.

پ‌ک‌ک – که ترکیه، آمریکا و اتحادیه اروپا آن را در فهرست سازمان‌های تروریستی قرار داده‌اند- در مبارزه تروریستی بیش از ۳۵ ساله خود علیه ترکیه، مسئول مرگ بیش از ۴۰ هزار نفر از جمله زنان، کودکان و نوزادان بوده است.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: