تیتر امروز

مهرعلیزاده: ۱۶ سال است که در ایران سرمایه‌گذاری اساسی صورت نگرفته است / باید یارانه دهک‌های پایین چند برابر شود
گفتگوی تصویری اختصاصی دیدار با معاون رئیس جمهور دولت اصلاحات

مهرعلیزاده: ۱۶ سال است که در ایران سرمایه‌گذاری اساسی صورت نگرفته است / باید یارانه دهک‌های پایین چند برابر شود

گفتگو با محسن مهرعلیزاده در استودیوی دیدار بیشتر حول محور اقتصاد کلان ایران و مشکلات آن گذشت. مشکلاتی که مهرعلیزاده کمبود تولید و سرمایه‌گذاری را در راس آن‌ها می‌داند و برای رفع آن راه‌حل‌هایی...
رحمن قهرمانپور: احیای برجام به اراده سیاسی کاخ سفید بستگی دارد
روند مذاکرات وین در گفتگو با یک کارشناس مسائل بین‌الملل

رحمن قهرمانپور: احیای برجام به اراده سیاسی کاخ سفید بستگی دارد

روند مذاکرات وین ادامه دارد. آیا احیای برجام شروع شده است؟ این سوالی است که رحمن قهرمان‌پور به آن پاسخ داده است و معتقد است که احیای برجام به وجود اراده سیاسی لازم در کاخ سفید بستگی دارد.

قرارداد ۲ ساله گوچی با زوله در انتهای این فصل به پایان می‌رسد و باشگاه براساس اخباری که منتشر شده، تمایلی به تمدید آن ندارد. به این ترتیب این گلزن باتجربه پس از سپری کردن دو فصل نسبتا موفق در این تیم، راهی باشگاه جدیدی خواهد شد.

کد خبر: ۸۵۱۳۹
۱۳:۲۲ - ۱۶ فروردين ۱۴۰۰

گوچی بالاخره در پرسپولیس؟

دیدارنیوز - رضا قوچان‌نژاد به نظر آخرین روز‌های حضورش در زوله و شاید فوتبال هلند را سپری می‌کند و ممکن است در آخرین سال‌های فوتبالش حضور در لیگی دیگر را پیش از بازنشستگی تجربه کند. مهاجم ایرانی زوله در ۳۳ سالگی کمتر فرصت بازی در ترکیب تیمش را پیدا می‌کند و در این فصل همچنان بهترین گلزن تیمش بوده و عملکرد خوبی به‌عنوان یک ذخیره طلایی داشته، اما در دیدار‌های اخیر کمتر شانس بازی پیدا کرده است. از سوی دیگر رسانه‌های هلندی نیز از جدایی او در پایان فصل خبر می‌دهند و معتقدند این بازیکن سابق تیم ملی ایران جایی در برنامه‌های سرمربی زوله در فصل آینده ندارد. قرارداد ۲ ساله گوچی با زوله در انتهای این فصل به پایان می‌رسد و باشگاه براساس اخباری که منتشر شده، تمایلی به تمدید آن ندارد.

به این ترتیب این گلزن باتجربه پس از سپری کردن دو فصل نسبتا موفق در این تیم، راهی باشگاه جدیدی خواهد شد. البته با توجه به وضعیت قراردادش، او در ژانویه نیز می‌توانست مذاکرات با باشگاه جدیدش را آغاز کند و ممکن است این کار را به دور از هیاهو انجام داده باشد و با به پایان رسیدن مسابقات تیمش، نام تیم بعدی‌اش را خیلی زود اعلام کند.

منبع: فرارو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: