تیتر امروز

نحوه‌ کمک به افراد آسیب‌پذیرِ اطرافمان در بحران کرونا
«دیدار؛ یاری متقابل» - قسمت دوم

نحوه‌ کمک به افراد آسیب‌پذیرِ اطرافمان در بحران کرونا

سلسله مطالب «دیدار؛ یاری متقابل» به مفهوم همیاری اجتماعی در دوران همه‌گیری کرونا می‌پردازد. در این قسمت به شیوه‌های مختلف کمک به افراد آسیب‌پذیری پرداخته شده است که در اطراف ما زندگی می‌کنند.

پس از حذف ناباورانه جی دن کاکس از تیم ملی کشتی آمریکا، جردن باروز کشتی‌گیر افسانه‌ای هم از حضور در المپیک بازماند.

کد خبر: ۸۴۹۶۹
۱۰:۰۶ - ۱۵ فروردين ۱۴۰۰
جردن باروز هم المپیک را از دست داد!

دیدارنیوز ـ در رقابت‌های انتخابی کشتی گیران آمریکایی برای حضور در المپیک ۲۰۲۱ توکیو دومین شگفتی رخ داد و یک ستاره دیگر هم المپیک را از دست داد.

در مهمترین کشتی‌های برگزار شده کایل داک که دو مدال طلای قهرمانی جهان در وزن ۷۹ کیلوگرم را در کارنامه دارد با تغییر وزن مقابل جردن باروز دارنده مدال‌های طلای المپیک و جهان قرار گرفت و در دو کشتی با نتایج ۳ بر صفر و ۳ بر ۲ از سد حریفش گذشت و دوبنده تیم آمریکا را برای حضور در المپیک کسب کرد.

روز قبل نیز از اتفاقات مهم این مسابقات، نرسیدن جی دن کاکس قهرمان جهان در وزن ۹۲ کیلوگرم به مراسم وزن کشی بود. این کشتی گیر قرار بود در وزن ۹۷ کیلوگرم مقابل کایل اسنایدر قهرمان جهان و المپیک قرار گیرد.

بدین ترتیب دو ستاره کشتی آمریکا یعنی جردن باروز و جی دن کاکس که از شانس بالایی برای کسب مدال در المپیک برخوردار بودند، قربانی مسابقات انتخابی شدند.

در پایان رقابت‌های انتخابی در کشتی آزاد توماس گیلمان، کایل داک، دیوید تیلور، کایل اسنایدر و گیبل استیوسون به ترتیب در اوزان ۵۷، ۷۴، ۸۶، ۹۷ و ۱۲۵ کیلوگرم عضو تیم کشتی آمریکا در المپیک ۲۰۲۱ توکیو شدند و جردن اولیور نیز در وزن ۶۵ کیلوگرم عنوان نخست را از آن خود کرد و در صورت کسب سهمیه در رقابت‌های گزینشی (سطح جهانی) در صوفیه بلغارستان، می‌تواند راهی المپیک توکیو شود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: