تیتر امروز

شیرین هانتر: شانس احیای برجام ۵۰ درصد است
مصاحبه اختصاصی دیدار + فایل صوتی مصاحبه

شیرین هانتر: شانس احیای برجام ۵۰ درصد است

روند مذاکرات وین به کجا می‌رسد؟ آیا احیای برجام رقم می‌خورد یا خیر؟ راه حل زنده کردن برجام چیست؟ این سوالاتی است که دیدار از شیرین هانتر، استاد دانشگاه جورج تاون واشنگتن در آستانه دور جدید مذاکرات...
بازگشت به برجام برای دولت بایدن حیاتی است
ترجمه اختصاصی دیدار از میزگرد رادیو ملی آمریکا

بازگشت به برجام برای دولت بایدن حیاتی است

رادیوی ملی آمریکا میزگرد کوتاهی در مورد رویکرد دولت باید به برجام برگزار کرده است. میزگردی که گزاره مشترک آن حیاتی بودن بازگشت به برجام برای استراتژی کلی سیاست خارجی دولت بایدن است.

رییس جمهوری امروز شنبه در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا از ورود دو استان کشور به موج چهارم کرونا خبر داد و گفت: اگر در سایر استان‌ها هم مردم مراعات نکنند، ممکن است وارد موج چهارم شوند.

کد خبر: ۸۴۹۲۱
۱۷:۵۳ - ۱۴ فروردين ۱۴۰۰

روحانی: دو استان وارد موج چهارم کرونا شدنددیدارنیوز: حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی که در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا صحبت می کرد،ضمن تشکر و قدردانی از مردم برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی اظهار کرد: خرید شب عید، رفت و آمد عید و سفرها در مجموع ممکن است ما را با مشکلی مواجه کرده باشد بر این اساس امروز در بررسی‌ها دیدیم متاسفانه در دو استان موج چهارم آغاز شده است و در برخی استان‌های دیگر هم اگر مراعات نکنیم، ممکن است وارد این موج شویم

وی افزود: برای روز طبیعت از مردم متشکریم. اکثریت قاطع مردم مراعات کردند و از خانه بیرون نرفتند البته مامورین موظف بودند به مردم تذکر بدهند و از ماموران نیروی انتظامی و مسوولان ذی ربط تشکر می‌کنیم و امیدوارم شرایط طوری شود تا سال‌های بعد مردم جبران کنند.

 

منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: