تیتر امروز

شیرین هانتر: شانس احیای برجام ۵۰ درصد است
مصاحبه اختصاصی دیدار + فایل صوتی مصاحبه

شیرین هانتر: شانس احیای برجام ۵۰ درصد است

روند مذاکرات وین به کجا می‌رسد؟ آیا احیای برجام رقم می‌خورد یا خیر؟ راه حل زنده کردن برجام چیست؟ این سوالاتی است که دیدار از شیرین هانتر، استاد دانشگاه جورج تاون واشنگتن در آستانه دور جدید مذاکرات...

باشگاه تراکتور با ارسال نامه‌ای به سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال درخواست کرد محرومیت سعید واسعی زودتر از موعد به اتمام برسد.

کد خبر: ۸۴۸۰۵
۲۱:۳۵ - ۱۲ فروردين ۱۴۰۰

درخواست تراکتور برای اتمام زودتر از موعد محرومیت واسعی

 

دیدارنیوز ـ کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال روز ۱۷ آذر سعید واسعی را به دلیل فسخ یک طرفه قرارداد خود با باشگاه پیکان چهار ماه محروم کرد.

محرومیت واسعی حدود پنج روز دیگر به اتمام می‌رسد و به همین دلیل تراکتور با صدور نامه‌ای به فدراسیون و سازمان لیگ درخواست کرده با توجه به اینکه این تیم باید به عنوان نماینده ایران از ۲۵ فروردین در گروه دوم لیگ قهرمانان آسیا به زمین برود، محرومیت زودتر از این موعد به اتمام برسد.

تراکتور در این نامه درخواست کرده باقی مانده از محرومیت واسعی قبل از دیدار با مس رفسنجان که قرار است ۱۴ فروردین برگزار شود مورد بخشش قرار بگیرد تا تراکتوری‌ها بتوانند قبل از سفر به امارات برای حضور در لیگ قهرمانان در یک بازی رسمی از این هافبک استفاده کنند.

هرچند تاکنون سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال به این درخواست تراکتور واکنشی نشان نداده اند، اما با توجه به اینکه بازی تراکتور با فولاد در هفته بیستم لیگ برتر به دلیل حضور شاگردان جواد نکونام در پلی آف لیگ قهرمانان به تعویق افتاده است، تبریزی‌ها امیدوارند تا روز شنبه باقی مانده محرومیت واسعی مورد بخشش قرار بگیرد تا در آخرین بازی خود قبل از سفر به امارات از وی بهره ببرند و این بازیکن با تیمش هماهنگی بیشتری به دست آورد.

تراکتور ۱۴ فروردین در هفته نوزدهم لیگ برتر میزبان مس رفسنجان است.

منبع: فارس
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: