تیتر امروز

مذاکرات وین و شمارش معکوس برای آژانس

مذاکرات وین و شمارش معکوس برای آژانس

همزمان به نزدیک شدن به پایان مهلت زمانی توافق ایران و آژانس انرژی اتمی، مذاکرات برای احیای برجام سرعت گرفته است. طرفین اما محتاطند و معلوم نیست فردا در وین چه در انتظار برجام خواهد بود.

قاضی شهریاری معاون دادستان تهران با رد هر نوع احتمال قتل در پرونده آزاده نامداری از وجود شواهدی مبنی بر خودکشی با مصرف داروهای اعصاب و روان در پرونده این مجری سابق صدا و سیما خبر داد.

کد خبر: ۸۴۵۷۹
۰۹:۱۰ - ۰۹ فروردين ۱۴۰۰

آزاده نامداری

دیدارنیوز: قاضی شهریاری، معاون دادستان و سرپرست دادسرای جنایی تهران  گفت: با بررسی و تحقیقات تکمیلی فرضیه قتل یا دگرکشی مرحوم خانم آزاده نامداری کاملا منتفی است و موضوع خودکشی از طریق مصرف دارو‌های اعصاب و روان مطرح است.

قاضی شهریاری با اشاره به بررسی دوربین‌های مداربسته ساختمان گفت: در بررسی‌های تکمیلی انجام شده و به ویژه بررسی تلفن همراه متوفی و همچنین دست‌نوشته‌های مکشوفه متعلق به متوفی که خطاب آن به دخترش بوده و نوعی وصیت و خداحافظی با دخترش بوده و دارو‌های موجود در صحنه که مورد استفاده مرحوم بوده، بررسی اولیه  پزشکی قانونی در روز جاری که مبین وجود داروی قوی ضدافسردگی در آزمایش سم شناسی متوفی است؛ لذا موضوع خودکشی از طریق مصرف دارو‌های اعصاب و روان مطرح است.

وی افزود: قطعیت این موضوع منوط به نظر تکمیلی پزشکی قانونی در خصوص نتایج آزمایش آسیب شناسی است.

گفتنی است پزشکی قانونی درحال بررسی علت فوت وی بوده و موضوع باردار بودن این مجری سابق تلویزیون رد شده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: