تیتر امروز

پیکر بی جان آزاده نامداری امروز عصر در منزل او در سعادت آباد تهران پیدا شده است. جالب است که او در زمان قتل میترا استاد توسط محمد علی نجفی با انتشار پستی به این واقعه واکنش نشان داده بود. متن پست او در آن زمان را در ادامه می‌خوانید.

کد خبر: ۸۴۵۲۲
۲۲:۳۴ - ۰۷ فروردين ۱۴۰۰

واکنش آزاده نامداری به ماجرای قتل میترا استاد توسط محمدعلی نجفی (بازنشر)

دیدارنیوز: در پی قتل میترا استاد، همسر دکتر نجفی شهردار سابق تهران، آزاده نامداری با انتشار پستی به این اتفاق تلخ واکنش نشان داد. متن این پست را مطالعه می‌کنید:

.. ازصبح دیروز بهت زده‌ام، قبل از اینکه دکترنجفی قتل رابه عهده بگیرند به هرپست یاهرخبری دراین‌باره واکنش نشان می‌دادم، وقت خواب نفسم بندآمده بود و تا چشم‌هایم را می‌بستم تصاویری عذاب‌آور از پیش چشمم می‌گذشت، امروز هیچ بخش خبری را ندیدم، نمی‌توانم تحمل کنم، هزار هزار سؤال دارم که پاسخش را نمی‌دانم، اما مهمترینش این که چطور مرد نخبه، مؤدب، مدیر اجرایی همه این دوره‌ها به همسر اولش می‌گوید مجبورم ازدواج کنم؟ چرا دوبار در فاصله کم قصد خودکشی دارد؟ چه چیزی در آن نامه بود؟ و چه واکنشی چنین مرد آرام و متشخصی را به جنون می‌کشاند؟ من نه اهل سیاستم نه خبرنگار نه قاضی. من انسانم، شهروندی ساده که غمگینم برای مرگ یک انسان، زن، مادر و اینکه چطور مردی با گذشته‌ای درخشان و سابقه اجرایی و مهم‌تر ازهمه باهوشی فوق العاده، حالا اینطور باید سوژه خبر وقضاوت برخی باشد.

پ. ن. باورم نمی‌شود کسی از فرو ریختن یک انسان خوشحال باشد اگر هستند وااسفا به عصری که در آن زندگی می‌کنیم.

آزاده نامداری

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: