تیتر امروز

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

با اینکه آمار فوتی‌های کرونا سیر نزولی دارد و اسم برخی استان‌ها در لیست سیاه کرونا نیست، اما افزایش آمار مبتلایان به امیکرون نشان می‌دهد که وارد یک جنگ دیگر شده ایم؛ یک جنگ تمام عیار با کووید...

ترافیک سنگین به جاده هراز و کندوان بازگشت

پس از گذشته حدود یک روز از آرامش ترافیکی در جاده‌های مازندران، آخرین گزارش مرکز مدیریت راه راهداری استان نشان می‌دهد که ترافیک خودرویی در برخی مسیر‌های جاده هراز و کندوان سنگین شده است.

کد خبر: ۸۴۴۳۷
۱۴:۴۷ - ۰۵ فروردين ۱۴۰۰

ترافیک سنگین به جاده هراز و کندوان بازگشت

دیدارنیوز ـ جاده‌های مازندران پس از چند روز تحمل بار سنگینی ترافیکی در ۲۴ ساعت اخیر تا پیش از ظهر امروز پنجشنبه وضعیتی آرام و ترددی روان را تجربه کردند.

 

اما مرکز مدیریت راه اداره‌کل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای مازندران در گزارش ظهر پنجشنبه خود اعلام کرد که در حال حاضر ترافیک در محدوده پلور تا منریه جاده هراز در مسیر ورود به استان سنگین و در باقی مسیر‌های این محور مواصلاتی پرحجم و گاهاً نیمه سنگین است.

 

همچنین طبق این گزارش در محدوده شهر مرزن‌آباد محور کندوان ترافیک سنگین گزارش می‌شود و تردد خودرویی در باقی مسیر‌های این جاده نیز به صورت پرحجم در جریان است.

 

تردد خودرویی در جاده‌های سوادکوه، کیاسر، کناره و شرق استان نیز به صورت پرحجم و روان گزارش می‌شود در محور‌های مواصلاتی داخلی استان نیز عادی و روان است.

 

جاده‌های مازندران بارانی و لغزنده هستند

 

مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل مازندران همچنین در مورد وضعیت جاده‌های استان اعلام کرد که در حال حاضر تمامی محور‌های مواصلاتی استان بارانی و لغزنده است و توصیه کرد که رانندگان با احتیاط بیشتری رانندگی کنند.

 

طبق این گزارش بر اساس مشاهدات دوربین‌های نظارتی و گزارش گشت‌های سیار راهداری در حال حاضر بارندگی بخشی‌هایی از طول مسیر ساحلی مازندران نیز مشاهده می‌شود که در محدوده شهرستان غربی استان بیشتر است.

 

همچنین در برخی محور‌های کوهستانی استان نیز به صورت مقطعی شاهد بارش تگرگ و پدیده مه گرفتگی غلیظ هستیم که حرکت خودرویی را با کندی مواجه کرده است.

 

قابل ذکر است هواشناسی مازندران اعلام کرد که ناپایداری جوی همراه با بارش باران که با سرد شدن حدود ۱۹ درجه‌ای دمای هوا نسبت به روز گذشته همراه است تا اوایل هفته آینده در مازندران ساکن خواهد بود.

 

طبق پیش بینی هواشناسی از اواخر امروز تا پایان روز جمعه سامانه بارشی با قدرت بیشتری در استان ظاهر می‌شود و مردم شهر‌های ساحلی و جلگه‌ای وزش باد‌های ۵۰ تا ۶۰ کیلومتر بر ساعتی را تجربه خواهند کرد.

 

استان مازندران دارای ۱۰ هزار و ۴۰۰ کیلومتر راه اصلی و فرعی است که بیش از یک هزار کیلومتر از آن محور‌های مواصلاتی کوهستانی هستند.

منبع: ایرنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر