تیتر امروز

شیرین هانتر: شانس احیای برجام ۵۰ درصد است
مصاحبه اختصاصی دیدار + فایل صوتی مصاحبه

شیرین هانتر: شانس احیای برجام ۵۰ درصد است

روند مذاکرات وین به کجا می‌رسد؟ آیا احیای برجام رقم می‌خورد یا خیر؟ راه حل زنده کردن برجام چیست؟ این سوالاتی است که دیدار از شیرین هانتر، استاد دانشگاه جورج تاون واشنگتن در آستانه دور جدید مذاکرات...
بازگشت به برجام برای دولت بایدن حیاتی است
ترجمه اختصاصی دیدار از میزگرد رادیو ملی آمریکا

بازگشت به برجام برای دولت بایدن حیاتی است

رادیوی ملی آمریکا میزگرد کوتاهی در مورد رویکرد دولت باید به برجام برگزار کرده است. میزگردی که گزاره مشترک آن حیاتی بودن بازگشت به برجام برای استراتژی کلی سیاست خارجی دولت بایدن است.

مهر نوشت: رئیس کل دادگستری گلستان گفت: رسیدگی به پرونده کودک آزاری در گنبدکاووس به سرعت و با قاطعیت ادامه دارد.

کد خبر: ۸۴۳۹۸
۱۴:۳۸ - ۰۴ فروردين ۱۴۰۰
ورود دستگاه قضا به پرونده کودک‌آزاری در گنبدکاووس
 
دیدارنیوز ـ هادی هاشمیان پیش از ظهر چهارشنبه در بازدید از روند رسیدگی به پرونده کودک آزاری در گنبدکاووس اظهارکرد: دستگاه قضایی به جرائم علیه نوامیس و امنیت حساس بوده و طبق تاکیدات رئیس قوه و قوانین مختلف، رسیدگی به این گونه پرونده‌ها به سرعت پیگیری می‌شود.

رئیس کل دادگستری گلستان اضافه کرد: از بدو اتفاق، دستگاه قضایی استان و شهرستان گنبدکاووس در این زمینه ورود یافته و متهم دستگیر شده است و رسیدگی به پرونده در حال انجام است.

وی بیان کرد: با توجه به اینکه در تعطیلات نوروزی بودیم دستگاه قضا تاخیر و تعطیلی نداشته و از بدو حادثه رسیدگی‌ها آغاز شد.

هاشمیان گفت: طی بازدیدی که امروز صورت گرفت و صحبتی که با قاضی رسیدگی‌کننده داشتیم تاکید شد که به سرعت و با قاطعیت رسیدگی‌ها ادامه یابد و پس از انجام تحقیقات مقدماتی و برگزاری جلسه محاکماتی اطلاع رسانی خواهد.

گفتنی است جمعی از علمای شیعه و سنی شهرستان گنبدکاووس هم با صدور بیانیه‌ای از مردم خواستند با پرهیز از دامن زدن به شایعات و اخبار کذب و غیرموثق مراقب توطئه‌های دشمنان برای اختلاف افکنی قومی و مذهبی باشند و نگذارند مسیر بررسی موضوع از فرآیند طبیعی خود خارج شود.

در بخشی از این بیانیه آمده است: بدون تردید دستگاه قضایی ضمن برخورد جدی با افرادی که قصد تشویش اذهان عمومی را دارند، گزارش کامل، شفاف و به دور از هیجان و هیاهوی این موضوع را به سرعت به اطلاع مردم شریف خواهند رساند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: