تیتر امروز

نه دوز اول واکسن کرونا هست و نه دوز دوم!

نه دوز اول واکسن کرونا هست و نه دوز دوم!

قصه پرغصه نبود واکسن کرونا در روز‌هایی که خطر شروع پیک پنجم از رگ گردن به همه نزدیک‌تر است، دغدغه جدی این روز‌های مردم است؛ از سالمندانی که منتظر دوز دوم هستند تا برخی از بیماران خاص.
فعلا واکسن کرونا نیست ؛ شاید وقتی دیگر ...
گزارش میدانی دیدار از وضعیت مراکز واکسیناسیون کرونا

فعلا واکسن کرونا نیست ؛ شاید وقتی دیگر ...

تزریق دوز دوم واکسن کرونای سالمندان با تاخیر مواجه شده است. نسرین نیکنام در گزارشی میدانی به تنها مرکزی سر زده است که تا چند روز قبل امکان تزریق دوز دوم واکسن در آن وجود داشت، اما...

ایالات متحده آمریکا به بشار اسد هشدار داد که نتیجه انتخابات ریاست جمهوری آینده سوریه را به رسمیت نمی‌شناسد، مگر اینکه "رای‌گیری آزادانه، عادلانه و تحت نظارت سازمان ملل متحد" باشد.

کد خبر: ۸۴۲۱۸
۱۴:۱۷ - ۲۹ اسفند ۱۳۹۹
دیدارنیوز - به نقل از سوریا نیوز، جفری دی لورنتیس، نماینده معاون سفیر آمریکا در سازمان ملل، مدعی شد: واضح است که دولت سوریه از انتخابات ریاست جمهوری آتی در ماه مه جهت مطالبه ناعادلانه برای مشروعیت اسد استفاده خواهد نمود.

وی بر مخالفت دولت بایدن با هر گونه انتخابات "غیرآزاد، غیر شفاف و بدون نظارت سازمان ملل" تاکید کرد. وی گفت: ما همچنان قاطعانه خواهیم گفت که تنها راه، تلاش برای روندی سیاسی است که شرایط مندرج در قطعنامه شورای امنیت را برخوردار باشد.

دی لورنتیس بر تعهد ایالات متحده به حفظ جان ۳.۴ میلیون سوری در شمال غربی، ایجاد دسترسی کمک‌های بشردوستانه سازمان ملل به شمال شرقی از عراق  پس از توقف آن در سال ۲۰۲۰ به درخواست روسیه تاکید کرد.منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
تبلیغ شرکت هفت الماس
آکادمی دیدار
بی بی جی
واحد بازرگانی دیدار