تیتر امروز

واردات واکسن توسط بخش خصوصی؛ هیاهو برای هیچ!
دیدار در گفتگو با رئیس انستیتو پاستور گزارش می‌دهد

واردات واکسن توسط بخش خصوصی؛ هیاهو برای هیچ!

روحانی دست بخش خصوصی را برای واردات واکسن کرونا باز گذاشته است؛ اما علیرضا بیگلری، رییس انستیتو پاستور در این باره می‌گوید: اصلا واکسنی در دنیا وجود ندارد که بخش خصوصی بتواند آن را بخرد!
مهرعلیزاده: ۱۶ سال است که در ایران سرمایه‌گذاری اساسی صورت نگرفته است / باید یارانه دهک‌های پایین چند برابر شود
گفتگوی تصویری اختصاصی دیدار با معاون رئیس جمهور دولت اصلاحات

مهرعلیزاده: ۱۶ سال است که در ایران سرمایه‌گذاری اساسی صورت نگرفته است / باید یارانه دهک‌های پایین چند برابر شود

گفتگو با محسن مهرعلیزاده در استودیوی دیدار بیشتر حول محور اقتصاد کلان ایران و مشکلات آن گذشت. مشکلاتی که مهرعلیزاده کمبود تولید و سرمایه‌گذاری را در راس آن‌ها می‌داند و برای رفع آن راه‌حل‌هایی...

سخنگوی وزارت خارجه عراق امروز ( دوشنبه) تاکید کرد که پاپ فرانسیس قصد دارد سفرش به عراق را در تاریخ مقررش یعنی پنجم ماه جاری میلادی (جمعه) انجام دهد.

کد خبر: ۸۳۱۱۷
۱۳:۵۶ - ۱۱ اسفند ۱۳۹۹
دیدارنیوز -  احمد الصحاف، سخنگوی وزارت خارجه عراق امروز در گفتگو با شبکه خبری روسیا الیوم اظهار کرد: جزئیات تلاش‌های انجام شده از سوی تمامی نهادهای دولتی از جمله تیم‌های فرعی کمیته عالی برگزارکننده سفر پاپ فرانسیس (رهبر کاتولیک‌های جهان) تا این ساعت، میزان بالای توجه آنها به این سفر و به‌کارگیری تمامی امکانات برای آن را نشان می‌دهند.

الصحاف گفت: این سفر اهمیت تاریخی، فرهنگی و تمدنی عراق را نشان می‌دهد و ملت ما شایسته آن هستند که تمامی نهادها برای انجام این دیدار تلاش کنند، با وجود چالش‌های بزرگی که با آنها مواجه هستیم اما اراده‌ای از طرف پاپ وجود دارد که این سفر را در تاریخ انجام دهد.

سخنگوی وزارت خارجه عراق افزود: این سفر به منزله ماموریتی ملی برای کشور و نهادهای آن و به معنای برخورد انسانی و مذهبی است که چه بسا بعدها هرگز تکرار نشود، عراق کشور ادیان، گروه‌ها مذهبی و نمادهای مختلف است و این سفر تقویت دیگری برای این ویژگی است.

در مقابل کارشناسان و متخصصان بهداشتی نسبت به سفر آتی پاپ فرانسیس به عراق و پیامدهای آن بر شیوع ویروس کرونا در عراق هشدار دادند.

قرار است پاپ فرانسیس روز جمعه برای سفری چهار روزه وارد عراق شده و در این سفر با مسیحیان عراقی که از جنگ‌ها و داعشی‌ها آسیب دیده‌اند، ابراز همبستگی کند.
 
برچسب ها: پاپ فرانسیس
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: