درحالی که هنوز کادر درمان و سالمندان واکسن کرونا دریافت نکرده اند، مدیر روابط عمومی سازمان نظام پزشکی در اوج بی خردی برای هنرمندان پاچه خواری کرده و در خواست واکسن می‌کند.

کد خبر: ۸۲۴۴۳
۱۲:۲۳ - ۰۱ اسفند ۱۳۹۹

تیتر امروز

تورم هولناک ۱۳۹۹ و امید‌ها به ۱۴۰۰

تورم هولناک ۱۳۹۹ و امید‌ها به ۱۴۰۰

تورم نقطه‌ای و ماهانه بهمن تکان دهنده بود. شاهد فوران تورمی، صف‌های پرتعداد برای خرید اقلام اساسی است. با این حال برخی از سناریو‌های احتمالی ۱۴۰۰ می‌گوید می‌توان به تعدیل تورم امیدوار بود.

دیدارنیوز - رییس روابط عمومی سازمان نظام پزشکی در نامه‌ای به وزارت بهداشت، برای هنرمندان درخواست اختصاص سهمیه ویژه واکسن کرونا کرده است.

این در حالی است که بسیاری از اعضای کادر درمان در بخش دولتی و بخش خصوصی و دانشجویان عرصه کارآموزی و کارورزی علوم پزشکی و همچنین سالمندان و افراد دارای بیماری زمینه‌ای هنوز واکسن کرونا دریافت نکرده‌اند.

نامه عجیب نظام پزشکی؛ به هنرمندان زودتر واکسن بزنید!
 
واکنش مشاور وزیر بهداشت: سلبریتی محترم لطفا تقاضای خارج از نوبت واکسن نکنید
مشاور وزیر بهداشت نیز در واکنش به این نامه نوشته است: سلبریتی محترم لطفا تقاضای خارج از نوبت واکسن نکنید.
 
نامه عجیب نظام پزشکی؛ به هنرمندان زودتر واکسن بزنید!
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی : ۰
غیر قابل انتشار : ۰
المهناز الفشار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۴ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۲
0
0
به عنوان یک پزشک بشدت اقدام نامه نظام پزشکی مبنی بر درخواست برای قرار دادن سلبریتی ها در اولویت تزریق واکسن کرونا را محکوم می کنم چگونه نظام پزشکی که بودجه اش از پول پزشکان تامین می شود برای سلبریتی هایی خرج می کند که پروتوکل های بهداشتی را رعایت نکردند و این در حالی است که مراسم مذهبی در کشور تعطیل شد سلبریتی هایی که درآمد میلیاردی از بودجه دولت دارند و مالیات نمی دهند نظام پزشکی چه خورد و بوردی چه رانتی با سلبریتی ها دارد ؟سلبریتی هایی که با نادانی تام اعلام کردند علت فوت مرحوم میناوند و انصاریان نزدن واکسن بود مگر واکسن درمان است مگر نمی دانید ماسک زدن و پروتوکل های بهداشتی و فاصله اجتماعی در جلوگیری از کرونا بالای 95 درصد موثر است ولی واکسن حدود 90 درصد آقایون سلبریتی که پول دارن می رن کانادا و انگلیس و آمریکا می زان بهتره برن همون کشورها واکسن بزنند همون کشورهایی که واکسن زدن ولی روزی دو تا پنج هزار دارن تلفات کرونایی می دن همین سلبریتی ها مگر نبودن واکسن چین و روس را مسخره می کردند و عشقشان واکسن امریکایی بود