مدیرکل هواشناسی البرز گفت: در ارتفاعات استان ریزش سنگ و سقوط بهمن حین و پس از فعالیت سامانه بارشی مورد انتظار است.

کد خبر: ۸۲۳۲۴
۱۵:۴۶ - ۲۹ بهمن ۱۳۹۹

تیتر امروز

عزیزی خادم، منتظر پاس گل ظریف!

عزیزی خادم، منتظر پاس گل ظریف!

آیا دیدار عزیزی خادم و ظریف در ساختمان وزارت امور خارجه می‌تواند منجر به دریافت امتیاز میزبانی ایران برای ۴ بازی مهم تیم ملی شود؟
داستان سفرهای نوروزی؛ سفر شخصی ممنوع!

داستان سفرهای نوروزی؛ سفر شخصی ممنوع!

سفرهای نوروزی یکی از سوالات بزرگ این روزهاست. به نظر می‌رسد که ستاد ملی کرونا در پی ممنوعیت سفرهای شخصی است در عین حال امکان فعالیت محدودی را برای فعالان صنعت گردشگری فراهم ساخته است.
بایدن زودتر به برجام بازگردد
ترجمه اختصاصی دیدار از مقاله ولی نصر

بایدن زودتر به برجام بازگردد

مقاله ولی نصر در نشریه فارین افرز بر این نکته تاکید دارد که جو بایدن باید ابتکار عمل را به دست گیرد و نخستین گام را احیای برجام بردارد.

احتمال سقوط بهمن در ارتفاعات البرز

 

دیدارنیوز ـ آرش بهارونداحمدی با اشاره به قرار گرفتن استان البرز در وضعیت هشدار هواشناسی سطح نارنجی اظهار کرد: تحلیل آخرین الگو‌های پیش‌یابی حاکی از فعالیت سامانه قوی و سرد بارشی از عصر امروز ۲۹ بهمن تا جمعه صبح یکم اسفند در منطقه البرز مرکزی است.

وی بیان کرد: به موجب این شرایط لغزندگی و آب‌گرفتگی موقت معابر شهری، یخبندان، کاهش میدان دید، سیلابی شدن رودخانه‌ها و مسیل‌های فصلی و در ارتفاعات ریزش سنگ و سقوط بهمن حین و پس از فعالیت سامانه بارشی مورد انتظار است.

مدیرکل هواشناسی البرز با بیان اینکه آسمان امروز ابری و مه‌آلود و در عصر همراه با وزش باد شدید، رگبار و رعد و برق در ارتفاعات کولاک برف بوده و هوا برای گروه‌های حساس ناسالم است، تصریح کرد: امروز بیشترین دمای هوا در این استان ۱۹ درجه سانتی‌گراد و کمترین دمای هوا ۸ درجه سانتی‌گراد بوده و بیشینه باد ۱۲ متر بر ثانیه است.

وی خاطرنشان کرد: بر اساس بررسی و تحلیل نقشه‌های پیش‌یابی و تصاویر ماهواره‌های هواشناسی، فردا آسمان البرز ابری و مه‌آلود همراه با رگبار شدید باران و برف است در بعضی ساعات همراه با وزش باد شدید و رگبار و رعد و برق است و هوا به تدریج سالم خواهد بود.

بهارونداحمدی به پیش‌بینی دمای هوای فردا ۳۰ بهمن پرداخت و متذکر شد: فردا بیشینه دما ۹ درجه سانتی‌گراد و کمینه دما ۲- درجه سانتی‌گراد بوده و بیشینه باد ۶ متر بر ثانیه است.
 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: