مدیرعامل توانیر از آغاز دور چهارم اقدام فراگیر با هدف مقابله با مراکز غیرمجاز استخراج رمز ارز و تنظیم روشنایی‌های معابر در سراسر کشور خبرداد.

کد خبر: ۸۲۳۱۰
۱۳:۲۵ - ۲۹ بهمن ۱۳۹۹

تیتر امروز

آغاز برنامه سراسری مبارزه با مراکز غیرمجاز استخراج رمزارز

 

دیدارنیوز ـ محمدحسن متولی زاده با بیان این که این برنامه در قالب اقدامی فراگیر در سراسر کشور آغاز خواهد شد افزود: این برنامه با هدف تعادیل و تنظیم روشنایی معابر و مقابله با مراکز غیرمجاز استخراج رمز ارز در دو روز متوالی اجرا خواهد شد.

وی در عین حال استفاده از کنتور‌های فهام و تنظیم ساعات‌های نجومی مدارات روشنایی و یک درمیان کردن چراغ‌های روشنایی معابر را از دیگر محور‌های این برنامه سراسری عنوان کرد و گفت: در کنار مقابله با دستگاه‌های رمز ارز غیرمجاز که به نوعی تجاوز به حقوق مردم تلقی می‌شود، توسعه بکارگیری نرم افزار برق من در اخذ گزارش‌های مردمی نیز در دستور کار این برنامه سراسری خواهد بود.

مدیرعامل توانیر همچنین با اشاره به پیش بینی‌های صورت گرفته در خصوص ورود جبهه هوای سرد به کشور، تصریح کرد: صنعت برق با این اقدام فراگیر، برای هفته سرد پیش رو آماده می‌شود.

طبق اعلام توانیر، این برنامه سراسری از فردا پنجشنبه ۳۰ بهمن ماه آغاز و به مدت دو روز ادامه خواهد داشت. پیش از این صنعت برق در سطح شرکت‌های توزیع سراسر کشور، با برگزاری سه برنامه سراسری، برای افزایش پایداری، تاب آوری و پیش گیری از بروز مشکلات در شبکه‌های توزیع اقدام کرده بود.

در این برنامه سراسری، بیش از ۱۰۰۰ اکیپ‌های عملیاتی در قالب در گروه‌های ۲ تا ۳ نفره اقدام به رفع مشکلات و بهینه سازی شبکه‌های توزیع با محور‌های تنظیم شده می‌کنند.
 
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: