رئیس مرکز اطلاعات و کنترل راهور نیروی انتظامی از بارش باران در هفت استان کشور خبر داد و از هموطنان خواست در صورت تردد از این استان‌ها فاصله جانبی و طولی خود با سایر خودرو‌هایی جلویی را رعایت کنند.

کد خبر: ۸۲۲۶۹
۰۹:۰۲ - ۲۹ بهمن ۱۳۹۹

تیتر امروز

حلقه خندان انیشتین در کیهان
دانش آدینه ۲۹

حلقه خندان انیشتین در کیهان

در ۲۹ امین شماره دانش آدینه، سروش زمانی مقدم به تشریح پدیده لنزینگ گرانشی و اثرات آن بر مشاهدات ما از کیهان بی‌انت‌ها پرداخته است.

بارش باران در ۷ استان و ترافیک نیمه سنگین در سه محور مواصلاتی

 

دیدارنیوز ـ سرهنگ احمد شیرانی روز چهارشنبه در گفتگویی افزود: اکنون در اکثر محور‌های استان آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، زنجان، کردستان، کرمانشاه، همدان و گیلان بارش باران گزارش شده است.

وی ادامه داد: ترافیک در آزادراه قزوین - کرج (پل استاندارد تا پل فردیس)، آزادراه کرج-تهران (پل فردیس تا پل کلاک و گرمدره) و محور شهریار-تهران (پلیس راه تا پل کفش ملی) نیمه سنگین است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل راهور نیروی انتظامی از هموطنان خواست قبل از تردد از طریق شماره تلفن ۱۲۰ و ۸۸۲۵۵۵۵۵ (۱۰ خط) در جریان آخرین وضعیت جوی و ترافیکی قرار گیرند.

سرهنگ شیرانی افزود: به دلیل عملیات کارگاه جاده‌ای استان مازندران، محور چالوس حدفاصل کیلومتر ۵ تا ۱۵ (مرزن آباد تا دزدبن) انجام عملیات ترانشه برداری از ساعت ۸ تا ۱۷ تا روز ۱۲ اسفند در روز‌های یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه هر هفته به استثنای روز‌های شنبه، چهارشنبه، پنجشنبه، جمعه و ایام تعطیلات رسمی و روز‌های قبل و بعد از تعطیلات چندروزه مسدود است و تردد از محور‌های جایگزین هراز و فیروزکوه انجام است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل راهور ناجا گفت: برابر مصوبات ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا محدودیت شبانه از ساعت ۲۱ تا ۳ بامداد در شهر‌های گروه قرمز و نارنجی و زرد و آبی همچنان ادامه خواهد داشت.

شیرانی ادامه داد: ورود خودرو‌های شخصی با پلاک غیربومی به شهر‌های گروه قرمز و نارنجی و خروج خودرو‌ها با پلاک بومی از این شهر‌ها ممنوع است.
 
منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: