یک روزنامه عربستانی مدعی شد میزبانی مسابقات انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ و انتخابی جام ملت‌های ۲۰۲۳ فوتبال آسیا در گروه چهارم به عربستان می‌رسد.

کد خبر: ۸۲۲۶۷
۰۸:۵۸ - ۲۹ بهمن ۱۳۹۹

تیتر امروز

حلقه خندان انیشتین در کیهان
دانش آدینه ۲۹

حلقه خندان انیشتین در کیهان

در ۲۹ امین شماره دانش آدینه، سروش زمانی مقدم به تشریح پدیده لنزینگ گرانشی و اثرات آن بر مشاهدات ما از کیهان بی‌انت‌ها پرداخته است.
 
دیدارنیوز ـ به نقل از روزنامه «الریاضیه» عربستان، کنفدراسیون فوتبال آسیا قصد دارد میزبانی گروه چهارم انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ و انتخابی جام ملت‌های ۲۰۲۳ آسیا را به کشور عربستان بسپارد. این موضوع روز گذشته در جلسه کمیته مسابقات کنفدراسیون فوتبال آسیا بررسی شده و قرار است بازی‌های این گروه به صورت متمرکز در ماه ژوئن برگزار شود.

گروه چهارم شامل کشور‌های ازبکستان، فلسطین، یمن، سنگاپور و عربستان است.

همچنین گزینه بازی در ماه مارس (فروردین) برای بعضی از گروه‌ها باز است به این شرط که دو تیم بتوانند ضمن رعایت پروتکل‌های شدید بهداشتی، درباره محل برگزاری مسابقه به توافق برسند.

کمیته مسابقات AFC امروز جلسات خود را درباره انتخابی جام جهانی به پایان می‌رساند و سپس پرونده برگزاری لیگ قهرمانان آسیا و رقابت‌های AFC کاپ را بررسی خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، فدراسیون فوتبال ایران هم روز گذشته اعلام کرد برای گرفتن میزبانی متمرکز بازی‌های گروه C به کنفدراسیون آسیا درخواست داده است.
 
منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: