تصویر آخرین وداع دردناک و اشک‌آلود جوانی که همسر باردار و پرستار خود را در بخش بیماران کرونا در بیمارستان لقمان حکیم تهران از دست داد در شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌شود.

کد خبر: ۸۲۱۵۱
۱۳:۵۸ - ۲۷ بهمن ۱۳۹۹

تیتر امروز

فیروزه صابر: فشار وزارت کشور برای تغییر ساختار جمعیت امام علی (ع) قانونی نیست

فیروزه صابر: فشار وزارت کشور برای تغییر ساختار جمعیت امام علی (ع) قانونی نیست

فشارهای وارده برای انحلال جمعیت امام علی یکی از مهم‌ترین اخبار اجتماعی روزهای اخیر است. فیروزه صابر از شناخته شده‌ترین فعالان اجتماعی در گفتگو با دیدار از غیرقانونی بودن فشارهای وزارت کشور می‌گوید.
پدران ایرانی؛ مظلوم و در حاشیه

پدران ایرانی؛ مظلوم و در حاشیه

فردا در تقویم رسمی ایران روز پدر است. مطلب حاضر نگاهی دارد به وضعیت پدران ایرانی در شرایط دشوار اقتصادی و اجتماعی امروز ایران و تنگناها و دغدغه‌های بسیاری که با آن مواجهند.
 
دیدارنیوز ـ مهشید گودرز پرستاری است که با وجود باردار بودن خدمت در بخش مراقبت از بیماران کرونا در بیمارستان لقمان تهران رها نکرد و سرانجام هم جان خود را در این راه فدا کرد. هر چند شهادت مظلومانه پرستار سختکوش و فداکار دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی باعث شد حضور پرستاران باردار در بخش کرونا ممنوع شود، اما همسر این پرستار شهید باید تنها و بدون یاور فرزند یادگارمانده از او را بزرگ کند.


عکس/ وداع جانسوز همسر با پرستار شهید بیمارستان لقمان
 
آنچه می‌بینید، دو قاب از وداع جانسوز همسر این پرستار شهید است که در یکی دو روز اخیر در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده و بازتاب فراوان داشته است.
 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: