معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور گفت: با هماهنگی وزارت خارجه حدود ۱۵۰۰ زندانی که در کشورهای پاکستان و عراق زندانی بودند، استرداد شدند که در اینجا دوران مجازات خود را بگذرانند.

کد خبر: ۸۱۸۳۴
۱۴:۴۹ - ۲۱ بهمن ۱۳۹۹

تیتر امروز

فیلم «دوئل» اسپیلبرگ؛ داستان قدرتمندان سوار بر کامیون غول‌پیکر
سینما با چاشنی تفکر (۱۰)

فیلم «دوئل» اسپیلبرگ؛ داستان قدرتمندان سوار بر کامیون غول‌پیکر

سینما با چاشنی تفکر عنوان ستون ثابت ناصر ذاکری روزنامه‌نگار پیشکسوت و پژوهشگر اقتصادی در دیدار است. ذاکری در این ستون هر بار ضمن مرور یک فیلم سینمایی به نکات تامل برانگیز آن فیلم از منظر اقتصاد...
تعویق بررسی FATF و ناامیدی بازار‌ها

تعویق بررسی FATF و ناامیدی بازار‌ها

بررسی لوایج مرتبط با FATF تا فروردین ۱۴۰۰ به تعویق افتاد. اعلام این خبر کافی بود تا بازار‌ها نسبت به آن واکنش منفی نشان دهند. به نظر کش‌مکش‌های سیاست داخلی و خارجی هر روز بیشتر اقتصاد ایران را...
دیدارنیوز -  حسین ذوالفقاری طی سخنانی در ابتدای نشست خبری خود با ارائه گزارشی از اقدامات هفت سال گذشته در حوزه امنیتی انتظامی وزارت کشور، اظهار کرد: با توجه به اعتباراتی که دولت و مجلس به وزارت کشور اختصاص داده، حدود ۳۰۰ کیلومتر انسداد مرز و ۲۲۷ پاسگاه مرزی افتتاح شد و بیش از هزار کیلومتر جاده‌ ایجاد شد تا گازرسانی و آبرسانی به ۳۲۵ پاسگاه مرزی خدمات ارائه شود.

وی تأکید کرد: امیدواریم خلأهای مرزی شرق کشور هم در آینده پوشش داده شود.

ذوالفقاری با اشاره به استرداد زندانیان ایرانی در کشورهای همسایه، گفت: با هماهنگی وزارت خارجه حدود ۱۵۰۰ زندانی که در کشورهای پاکستان و عراق زندانی بودند، استرداد شدند که در اینجا دوران مجازات خود را بگذرانند.
 
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: