نخست وزیر رژیم صهیونیستی اعلام کرد، انتظار دارد به زودی به صورت تلفنی هر زمان که رئیس جمهوری جدید آمریکا مناسب ببیند، با او گفتگوی تلفنی داشته باشد.

کد خبر: ۸۱۸۱۸
۱۲:۲۸ - ۲۱ بهمن ۱۳۹۹

تیتر امروز

فیلم «دوئل» اسپیلبرگ؛ داستان قدرتمندان سوار بر کامیون غول‌پیکر
سینما با چاشنی تفکر (۱۰)

فیلم «دوئل» اسپیلبرگ؛ داستان قدرتمندان سوار بر کامیون غول‌پیکر

سینما با چاشنی تفکر عنوان ستون ثابت ناصر ذاکری روزنامه‌نگار پیشکسوت و پژوهشگر اقتصادی در دیدار است. ذاکری در این ستون هر بار ضمن مرور یک فیلم سینمایی به نکات تامل برانگیز آن فیلم از منظر اقتصاد...
تعویق بررسی FATF و ناامیدی بازار‌ها

تعویق بررسی FATF و ناامیدی بازار‌ها

بررسی لوایج مرتبط با FATF تا فروردین ۱۴۰۰ به تعویق افتاد. اعلام این خبر کافی بود تا بازار‌ها نسبت به آن واکنش منفی نشان دهند. به نظر کش‌مکش‌های سیاست داخلی و خارجی هر روز بیشتر اقتصاد ایران را...
دیدارنیوز - به نقل از روسیا الیوم، بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی گفت، جو بایدن، رئیس جمهوری جدید آمریکا بر اساس ترتیبی که مناسب می‌بیند به رهبران جهان تلفن می‌کند، اما هنوز نوبت به خاورمیانه نرسیده است.

وی تاکید کرد: ائتلاف اسرائیل و آمریکا و نیز دوستی ۴۰ ساله ما قوی است؛ هر چند که ممکن است در خصوص همه موارد توافق نداشته باشیم.

نتانیاهو گفت که به بایدن بلافاصله پس از پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا تلفن کرده است.

پیشتر وبسایت اکسیوس در گزارشی اعلام کرد، نتانیاهو امیدوار است گفتگو با دولت جدید آمریکا آغاز شود.

نوعی نگرانی درباره تنش در روابط میان رژیم صهیونیستی و دولت جدید آمریکا وجود دارد، زیرا تعدادی از اعضای این دولت جزء تیم باراک اوباما، رئیس جمهوری پیشین آمریکا هستند. اوباما به دلیل تفاوت در دیدگاه‌ها روابط خوبی با نتانیاهو نداشت.
 
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: