عضو هیات امنای موسسه سرم و واکسن سازی رازی ضمن اشاره به اقدامات انجام شده در جهت ساخت واکسن کرونا در این مجموعه، گفت: اگر به نیروهای انسانی خودمان دل بسته، به آنها میدان داده و از آنها پشتیبانی کنیم، میتوانیم بسیاری از مشکلات را حل کنیم.

کد خبر: ۸۱۶۴۷
۱۰:۳۲ - ۱۹ بهمن ۱۳۹۹

تیتر امروز

نامزدی ظریف در ۱۴۰۰؛ ۵۰ درصد حل است!

نامزدی ظریف در ۱۴۰۰؛ ۵۰ درصد حل است!

با وجودی که محمدجواد ظریف تا کنون تمایلی به حضضور در انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۴۰۰ نشان نداده، ولی تعداد زیادی از افراد و احزاب اصلاح‌طلب اعلام کرده اند که ظریف می‌تواند گزینه نهایی جبهه اصلاحات...
فیروزه صابر: فشار وزارت کشور برای تغییر ساختار جمعیت امام علی (ع) قانونی نیست

فیروزه صابر: فشار وزارت کشور برای تغییر ساختار جمعیت امام علی (ع) قانونی نیست

فشارهای وارده برای انحلال جمعیت امام علی یکی از مهم‌ترین اخبار اجتماعی روزهای اخیر است. فیروزه صابر از شناخته شده‌ترین فعالان اجتماعی در گفتگو با دیدار از غیرقانونی بودن فشارهای وزارت کشور می‌گوید.
دیدارنیوز - دکتر مسعود پزشکیان در آیین رونمایی از کارآزمایی بالینی واکسن کرونا موسسه سرم و واکسن سازی رازی( کوپارس) که با حضور وزیر بهداشت برگزار شد، گفت: ‌تصور می کنم اگر ما به نیروهای انسانی خودمان دل بسته، به آنها  میدان داده و از آنها پشتیبانی کنیم، میتوانیم بسیاری از مشکلات را حل کنیم. این نیروهای انسانی ما هستند که می توانند مملکت ما را بسازند، نه ابزارهایی که وارد می کنیم.

وی افزود:  این عزیزان در مرکز موسسه رازی ۳۰ میلیون دلار پول برای ادامه کار می خواستند که با پشتیبانی های انجام شده، مورد حمایت قرار گرفتند و حالا به جایی رسیدند که می توانند واکسنی را که تهیه کردند، امتحان کنند. امیدوارم بتوانند با قدرت راهشان را ادامه دهند.

پزشکیان ادامه داد: دست به دست هم دهیم که موسسه رازی را که بیش از یک قرن است که دارد تلاش می کند، تبدیل به جایگاهی کنیم که در خاورمیانه حرفی بالاتر از بقیه برای گفتن داشته باشد. امیدوارم با تلاشی که انجام شده و با آزمایش بالینی قدرت اثر این واکسن باعث شود که بتوانند راه را ادامه دهند. اگر تعهد و باور نداشتند کار را رها می کردند، اما شبانه روز زحمت کشیدند که از آنها تشکر میکنم. امیدوارم با سربلندی و عزت بتوانیم راهی را که در پیش گرفتیم، ادامه دهیم.
 
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: