سید عمار کلانتری، سمیه عظیمی، مهدی هادی به، امیر دبیری مهر و علیرضا شاهین مهر به عنوان اعضای هیئت مدیره انجمن قلم و اندیشه و سجاد ستایشی به عنوان بازرس انتخاب شدند.

کد خبر: ۸۱۴۹۹
۰۱:۰۳ - ۱۷ بهمن ۱۳۹۹

تیتر امروز

عزیزی خادم، منتظر پاس گل ظریف!

عزیزی خادم، منتظر پاس گل ظریف!

آیا دیدار عزیزی خادم و ظریف در ساختمان وزارت امور خارجه می‌تواند منجر به دریافت امتیاز میزبانی ایران برای ۴ بازی مهم تیم ملی شود؟
داستان سفرهای نوروزی؛ سفر شخصی ممنوع!

داستان سفرهای نوروزی؛ سفر شخصی ممنوع!

سفرهای نوروزی یکی از سوالات بزرگ این روزهاست. به نظر می‌رسد که ستاد ملی کرونا در پی ممنوعیت سفرهای شخصی است در عین حال امکان فعالیت محدودی را برای فعالان صنعت گردشگری فراهم ساخته است.
بایدن زودتر به برجام بازگردد
ترجمه اختصاصی دیدار از مقاله ولی نصر

بایدن زودتر به برجام بازگردد

مقاله ولی نصر در نشریه فارین افرز بر این نکته تاکید دارد که جو بایدن باید ابتکار عمل را به دست گیرد و نخستین گام را احیای برجام بردارد.

هیئت مدیره جدید انجمن اندیشه و قلم انتخاب شد

دیدارنیوز: با برگزاری مجمع عمومی و انتخابات الکترونیکی، اعضای هیئت مدیره جدید انجمن اندیشه و قلم انتخاب شدند.
این انتخابات که باید شهریور سال جاری برگزار می‌شد، با توجه به محدودیت‌های کرونایی و تمدید اعتبار اعلام شده، با هماهنگی وزارت کشور در بهمن ماه و به صورت مجازی برگزار شد. 


فرایند این انتخابات از هفته گذشته آغاز و از کاندیدا‌ها برای ثبت نام دعوت شد و از ابتدای هفته جاری، اسامی نامزد‌های عضویت هیئت مدیره و بازرس انجمن اعلام و اطلاع‌رسانی و تبلیغات آن‌ها انجام شد.


روز پنجشنبه ۱۶ بهمن ماه نیز ابتدا مجمع عمومی انجمن بر بستر نرم افزار اسکای روم برگزار شد و بعد از گزارش مدیرعامل و بازرس، هر یک از کاندیدا‌ها به معرفی و بیان برنامه‌های خود پرداختند.


در نهایت رای‌گیری مجازی انجام و با اتمام فرایند رای‌گیری نتایج اعلام شد. در این انتخابات، سید عمار کلانتری، سمیه عظیمی، مهدی هادی به، امیر دبیری مهر و علیرضا شاهین مهر به عنوان اعضای هیئت مدیره و سجاد ستایشی به عنوان بازرس انتخاب شدند.


انجمن اندیشه و قلم سازمانی مردم‌نهاد است که از آغاز سال ۹۵، فعالیت خود را در راستای ایجاد فضای گفتگو و تضارب آرا آغاز کرده و طی این مدت صد‌ها نشست تخصصی با حضور کارشناسان و استادان برگزار کرده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: