تیتر امروز

واردات واکسن توسط بخش خصوصی؛ هیاهو برای هیچ!
دیدار در گفتگو با رئیس انستیتو پاستور گزارش می‌دهد

واردات واکسن توسط بخش خصوصی؛ هیاهو برای هیچ!

روحانی دست بخش خصوصی را برای واردات واکسن کرونا باز گذاشته است؛ اما علیرضا بیگلری، ییس انیستیو پاستور در این باره می‌گوید: اصلا واکسنی در دنیا وجود ندارد که بخش خصوصی بتواند آن را بخرد!
مهرعلیزاده: ۱۶ سال است که در ایران سرمایه‌گذاری اساسی صورت نگرفته است / باید یارانه دهک‌های پایین چند برابر شود
گفتگوی تصویری اختصاصی دیدار با معاون رئیس جمهور دولت اصلاحات

مهرعلیزاده: ۱۶ سال است که در ایران سرمایه‌گذاری اساسی صورت نگرفته است / باید یارانه دهک‌های پایین چند برابر شود

گفتگو با محسن مهرعلیزاده در استودیوی دیدار بیشتر حول محور اقتصاد کلان ایران و مشکلات آن گذشت. مشکلاتی که مهرعلیزاده کمبود تولید و سرمایه‌گذاری را در راس آن‌ها می‌داند و برای رفع آن راه‌حل‌هایی...

یک مسئول در وزارت خارجه عراق امروز (یکشنبه) اعلام کرد که هیچ موعد نهائی برای انجام سفر پاپ فرانسیس به عراق در مارس آتی مشخص نشده است.

کد خبر: ۸۱۱۲۰
۱۴:۳۰ - ۱۲ بهمن ۱۳۹۹
دیدارنیوز -  به نقل از العربی الجدید، یک مسئول عالی رتبه در وزارت خارجه عراق اعلام کرد که بغداد هیچ موعد رسمی مشخصی را برای انجام سفر پاپ فرانسیس، رهبر کاتولیک‌های جهان به این کشور دریافت نکرده است، اما احتمال می‌رود که پاپ در اوساط مارس به عراق سفر کند. همچنین یک کارگروه دولتی همکاری با دفتر امور مسیحیان را درمورد مقدمه چینی برای این سفر آغاز کرده است.

وی ادامه داد، اعلام این سفراز جانب واتیکان نبود و ممکن است علت آن تمهیدات مربوط به برنامه‌های سفر یا اوضاع مربوط به عراق به ویژه درخصوص کرونا و نگرانی‌ها از موج دوم کرونا در کشور باشد، لذا بسیار این امکان وجود دارد که این سفر به تعویق بیافتد، اما با این وجود مقدمه‌چینی‌های عراق برای این سفرادامه دارد به ویژه بعد از آنکه از تصمیم پاپ فرانسیس برای دیدار با آیت الله العظمی سید علی سیستانی، مرجع عالی قدر شیعیان در استان نجف خبر داده شد.

پیشتر اعلام شد که پاپ فرانسیس اوایل ماه مارس به عراق سفر میکند.
 
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: