تیتر امروز

فائزه هاشمی؛ جسارت، صداقت، تناقض!

فائزه هاشمی؛ جسارت، صداقت، تناقض!

کدام سیاستمدار کاندیدا می‌شود و کدام داوطلب انتخابات چه می‌گوید؟ در فضای انتخاباتی فعلی هیچ یک از این‌ها به اندازه سخنان فائزه هاشمی شنیده نمی‌شود؛ کسی که قصد رای ندادن در انتخابات را دارد!

طی ۲۴ ساعت گذشته، ۸۸ مورد مثبت سرپایی و ۶ مورد مثبت بستری کرونا در استان زنجان به ثبت رسیده است.

کد خبر: ۸۰۰۷۴
۱۳:۵۴ - ۲۷ دی ۱۳۹۹

شناسایی ۸۸ مورد مثبت سرپایی کرونا در زنجان

 

دیدارنیوز ـ به نقل از پایگاه خبری دانشگاه علوم‌پزشکی زنجان، کرونا همچنان در کمین رعایت‌کنندگان پروتکل‌های بهداشتی، فاصله اجتماعی بوده و مبارزه با این ویروس منحوس ادامه دارد.

طبق آخرین آمار کرونا در استان زنجان، امروز (۲۷ دی‌ماه) ۱۴۶ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان بستری هستند. طی ۲۴ ساعت گذشته، موارد مثبت بستری کرونا در بیمارستان‌های استان زنجان ۶ مورد بود. از زمان شیوع ویروس کرونا تاکنون ۶۶۹۰ مورد مثبت بستری بر اساس یافته‌های آزمایشگاهی ثبت شده است.

همچنین طی ۲۴ ساعت گذشته در استان ۸۸ مورد مثبت ابتلا به بیماری کرونا به صورت سرپایی شناسایی شده که از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون ۳۶ هزار و ۵۷۱ مورد مثبت سرپایی بر اساس یافته‌های آزمایشگاهی به بیماری کرونا مبتلا شدند.

متاسفانه در روز گذشته، دو مورد مبتلا به کرونا در این استان، جان خود را از دست داده است. گفتنی است از ابتدای شیوع کرونا تاکنون مجموع بیماران فوت شده در استان زنجان نیز به ۱۱۱۶ نفر رسیده است.

گفتنی است، مجموع موارد مثبت ترخیص یافته ۵۵۲۴ مورد و همه موارد مثبت کرونا بر اساس یافته‌های آزمایشگاهی از زمان شیوع ویروس کرونا در استان تاکنون ۴۳ هزار و ۲۶۸ مورد بوده است.
 
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: