یک منبع خبری خبری مدعی شده بود که لاریجانی رییس سابق مجلس شورای اسلامی با مصطفی پورمحمدی دبیر عالی جامعه روحانیت مبارز برای حضور در انتخابات ۱۴۰۰ دیدار داشته است، اما جامعه روحانیت چنین موضوعی را تکذیب کرد.

کد خبر: ۷۸۷۳۷
۱۹:۲۱ - ۰۶ دی ۱۳۹۹

تیتر امروز

بایدن سوگند خورد؛ جشن پیروزی اتحاد رنگارنگ

بایدن سوگند خورد؛ جشن پیروزی اتحاد رنگارنگ

در مراسم تحلیف بایدن و جشن پیروزی حزب دموکرات حضور رنگین‌پوستان، هنرمندان و زنان بسیار برجسته بود. نیروهایی که به دموکرات‌ها کمک کردند که موقتا از کابوس ترامپ و ترامپیسم خلاصی یابند.
دیدارنیوز ـ روابط عمومی جامعه روحانیت مبارز خبر دیدار دبیرعالی این تشکل با یکی از نامزد‌های احتمالی ریاست جمهوری از سوی یکی از رسانه‌ها را تکذیب کرد.

به دنبال انتشار خبری مبنی بر دیدار دبیر عالی جامعه روحانیت مبارز با یکی از نامزد‌های احتمالی ریاست جمهوری در یکی از رسانه‌ها، بدین وسیله ضمن تکذیب این خبر تاکید می‌شود چنین دیداری انجام نشده و از اساس کذب است.

روابط عمومی جامعه روحانیت مبارز افزود: تاکنون جامعه روحانیت مبارز و یا اعضای شورای مرکزی جامعه روحانیت با هیچکدام از نامزد‌های ریاست جمهوری بحث یا مذاکره و دیداری نداشته‌اند و در هیچ کدام از جلسات شورای وحدت و یا در جلسات جامعه روحانیت در مورد نامزدی افراد یا داوطلب مطرح، بحث یا مذاکره‌ای صورت نگرفته است.

جامعه روحانیت مبارز همچنین تصریح کرد: از همه اصحاب رسانه و پایگاه‌های اطلاع‌رسانی انتظار می‌رود در شرایط کنونی با رعایت اخلاق حرفه‌ای و رسانه‌ای، صرفاً انتشار دهنده اخبار واقعی بوده و صحت و سقم اخبار را از سایت خبری و یا از روابط عمومی جامعه روحانیت مبارز دریافت کنند و بر شنیده‌ها و گفته‌های منابع غیرموثق، استناد نکنند چرا که شایعات و اخبار غیر واقعی، موجب اخلال در روند وحدت نیرو‌های ارزشی و انقلابی شده و مصداق انتشار خبر کذب است و اعتبار رسانه‌ای منتشر کننده را قویا زیر سوال می‌برد.

یکی از سایت‌های خبری مدعی شد رییس سابق مجلس شورای اسلامی با مصطفی پورمحمدی دبیر عالی جامعه روحانیت مبارز کشور برای حضور در انتخابات ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ دیدار داشته است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی : ۰
غیر قابل انتشار : ۰
تندیس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۰۵ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۷
0
0
لاریجانی ها منفور ملتند و از نظر مردم لاریجانی و روحانی دو روی یک سکه اند . مردم تف هم کف دست لاریجانی نمی اندازند . ان شیخ برای رهایی رییس دفتر فاسدش چهره همه را ملوث کرد و در دفاع او انقدر مصمم بود که تا اخرین لحظات ممکن از او حمایت کرد و وضع واوضاع لاریجانی مجلس هم که در قضیه بنزین برای مردم فراموش نشده است . لاریجانی بهتر است برای اعلام کاندیداتوری خود دروغ نگوید و به جامعه روحانیت متوسل نشود . هر چند که این جامعه هم چندان محبوب مردم نیستند و اعضای زیادی از انها در پیچ و خم حوادث و پیشامدها چهره واقعی خود را عیان ساخه اند . کاندید رییس جمهوری فقط محسن رضایی و بس .