بر اثر سکته قلبی رخ داد؛

جوان ۳۲ ساله یاسوجی هوادار پرسپولیس، بعد از شکست این تیم تهرانی با اولسان کره جنوبی در دیدار فینال آسیا، بدلیل سکته قلبی جان خود را از دست داد.

کد خبر: ۷۸۵۷۸
۱۴:۴۴ - ۰۳ دی ۱۳۹۹

تیتر امروز

بایدن در بدو ورود به کاخ سفید چه خواهد کرد؟

بایدن در بدو ورود به کاخ سفید چه خواهد کرد؟

فرامین اولیه جو بایدن در بدو ورود او به کاخ سفید تکلیف جهان و آمریکایی‌ها را با سیاست‌های او مشخص می‌کند. تکلیف برجام، توافق پاریس و سایر معاهداتی که آمریکا از آن خارج شده است، چه می‌شود؟

فوت هوادار پرسپولیسی در یاسوج بعد از بازی با اولسان کره جنوبی

 

دیدارنیوز ـ داماد خانواده خورشیدیان گفت: سوت پایان بازی پرسپولیس و اولسان هیوندای کره جنوبی که توسط داور زده شد، بهروز هوادار متعصب پرسپولیس با سردرد و ناراحتی و کلافکی فراوان به اتاقش می‌رود تا شاید با استراحت و خواب کمی حالش بهتر شود، غافل از اینکه او در خوابی عمیق فرو می‌رود که دیگر بلندشدنی را به دنبال ندارد.

" سید امین صداقت" افزود: بهروز خورشیدیان هوادار یاسوجی از طرفداران متعصب پرسپولیس تهران بود که با تمام وجود به رنگ قرمز علاقه داشت و با پیروزی این تیم شادمان و با شکست‌اش غمگین می‌شد و در نهایت نیز جان خود را بعد از شکست این تیم در فینال مسابقات آسیا از دست داد.
 

این هوادار پرسپولیسی، یک پسر هفت ساله به نام سام دارد.

تیم فوتبال پرسپولیس تهران در فینال لیگ قهرمانان آسیا در روز شنبه بیست نهم آذرماه ۱۳۹۹ با نتیجه ۲ بر یک مقابل اولسان هیوندای کروه جنوبی شکست خورد.
 
منبع: ایلنا
برچسب ها: پرسپولیس
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: