مدیرعامل گروه شرکت‌های شاتل خاطرنشان کرد: افزایش قیمت ۲۰ درصدی نرخ سرویس اینترنت در بازه قانونی که مصوبه ۲۶۶ به ما اجازه می‌داد، انجام شده و ۵۰ درصد افزایش بها به هیچ‌وجه صحت ندارد.

کد خبر: ۷۸۴۰۹
۱۴:۴۷ - ۰۱ دی ۱۳۹۹

تیتر امروز

آلومینیوم ۲ ـ پرسپولیس ۱؛ ویرانه دفاعی سرخ‌ها!

آلومینیوم ۲ ـ پرسپولیس ۱؛ ویرانه دفاعی سرخ‌ها!

در روز پایانی هفته دوازدهم لیگ برتر، سه بازی آلومینیوم اراک ـ پرسپولیس، ماشین‌سازی ـ فولاد و نفت آبادان ـ سپاهان برگزار می‌شود. در اراک بازی پرسپولیس و آلومینیوم از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.
ابراهیم رئیسی؛ نامزدی برای اجماع اصولگرایان

ابراهیم رئیسی؛ نامزدی برای اجماع اصولگرایان

هنوز روشن نیست که آیا ابراهیم رئیسی بخت خود را در میدان انتخابات سال ۱۴۰۰ خواهد آزمود یا نه. اما ستاره اقبال او وقتی درخشیدن می‌گیرد که اصولگرایان با نامزد اجماعی در صحنه حاضر شوند. امری که در...

افزایش۵۰ درصدی قیمت اینترنت شاتل تکذیب شد

 

دیدارنیوز ـ احمدرضا نخجوانی در گفتگو با خبرنگار اقتصادی ایلنا، برخی اخبار مبنی بر افزایش قیمت ۵۰ درصدی سرویس اینترنت شاتل را تکذیب کرد.

وی افزود: ما حدود یک ماه پیش قیمت اینترنت یک دو یا سرویس را ۲۰ درصد افزایش دادیم، و غیر از آن هیچ افزایش نرخی اعمال نشده است.

مدیر عامل گروه شرکت‌های شاتل خاطرنشان کرد: افزایش قیمت ۲۰ درصدی نرخ سرویس اینترنت در بازه قانونی که مصوبه ۲۶۶ به ما اجازه می‌داد، انجام شده و ۵۰ درصد افزایش بها به هیچ‌وجه صحت ندارد.
 
منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: