تیتر امروز

رحمن قهرمانپور: احیای برجام به اراده سیاسی کاخ سفید بستگی دارد
روند مذاکرات وین در گفتگو با یک کارشناس مسائل بین‌الملل

رحمن قهرمانپور: احیای برجام به اراده سیاسی کاخ سفید بستگی دارد

روند مذاکرات وین ادامه دارد. آیا احیای برجام شروع شده است؟ این سوالی است که رحمن قهرمان‌پور به آن پاسخ داده است و معتقد است که احیای برجام به وجود اراده سیاسی لازم در کاخ سفید بستگی دارد.
یک روز با کرونا؛ دست و پا زدن میان مرگ و زندگی!

یک روز با کرونا؛ دست و پا زدن میان مرگ و زندگی!

مطلبی که می‌خوانید نه یک داستان تخیلی است نه قصه و نه رویا، بلکه روایت اتفاقی است واقعی از آن دست اتفاق‌هایی که می‌گویند شاید برای شما هم اتفاق بیفتد؛ این روایت تنها یک پیام دارد، کرونا را جدی...

معاون دفتر رئیس‌جمهوری شیوع کرونا در کشور را علت برگزار نشدن مراسم روز دانشجوی امسال با حضور روحانی عنوان کرد و گفت: گرچه آخرین سال ریاست ‎روحانی، نخستین سالی است که 16 آذر در دانشگاه حضور نداشت اما او همچنان رکورددار حضور در مراسم روز دانشجو است.

کد خبر: ۷۷۳۸۸
۲۰:۳۸ - ۱۷ آذر ۱۳۹۹
معزی: روحانی همچنان رکورددار حضور در مراسم روز دانشجو است
 
دیدارنیوز - علیرضا معزی معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر رئیس جمهوری در حساب کاربری خود در توئیتر نوشت:

«‌‎روز دانشجو، هماره رویداد مهمی برای نهاد دانشگاه، کنشگران دانشجویی و فضای عمومی در ایران بوده؛ ‎روحانی از 92 تا 98، سنت حضور در مراسم روز دانشجو را احیا کرد و حتی در سفرهای استانی‌ هم این فرصت از دست نداد و هر ساله به نقد دانشگاه گوش سپرد.

‏امسال تمام وجوه دانشگاه متاثر از ‎کرونا بود و روز دانشجو نیز به مانند ده‌ها و صدها رویداد دیگر امکان برگزاری نداشت. گرچه آخرین سال ریاست ‎روحانی، نخستین سالی است که 16 آذر در دانشگاه حضور نداشت اما او همچنان رکورددار حضور در مراسم روز دانشجوست.»
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: