باشگاه نساجی درخواست پرسپولیس برای تغییر میزبان و مهمان در بازی رفت و برگشت این دو تیم را رد و اعلام کرد با اجرای پروتکل‌های بهداشتی پذیرای پرسپولیس در قائم‌شهر خواهد بود.

کد خبر: ۷۷۰۸۷
۱۲:۵۹ - ۱۳ آذر ۱۳۹۹

تیتر امروز

همه چیز به کام «اتحاد ملت»؛ اما...
نهاد اجماع‌ساز اصلاحات «ناسا»! و انتخابات پیش رو

همه چیز به کام «اتحاد ملت»؛ اما...

ترکیب نهاد اجماع‌ساز اصلاح‌طلبان مشخص شد، ترکیبی که به نظر می‌رسد حزب اتحاد ملت در آن دست بالا را دارد. این دست بالا داشتن، اما این بار احتمالا چندان کام این حزب سیاسی را شیرین نخواهد کرد.
درخواست پرسپولیس رد شد/ نساجی فقط در وطنی بازی می‌کند
 
دیدارنیوز - تیم‌های پرسپولیس و نساجی شانزدهم آذر در چارچوب هفته پنجم لیگ برتر در قائم‌شهر به مصاف هم می‌روند. این دیدار در ورزشگاه شهید وطنی و روی زمین چمن مصنوعی این مجموعه برگزار خواهد شد.

مسئولان باشگاه پرسپولیس که باید حدود ۱۵ روز دیگر در فینال لیگ قهرمانان آسیا شرکت کنند، با توجه به حساسیت این مسابقه با سازمان لیگ و باشگاه نساجی برای تغییر محل بازی این دو تیم از قائم‌شهر به تهران نامه‌نگاری کرد تا در عوض بازی برگشت در قائم‌شهر برگزار شود.

مسئولان نساجی ساعاتی بعد از این موضوع، درخواست پرسپولیس را رد کردند و حاضر به برگزاری بازی در تهران و تغییر تقویم مسابقات نیستند. به این ترتیب با مخالفت نساجی، بازی این دو تیم روز یکشنبه در قائم‌شهر برگزار می‌شود و شاگردان گل‌محمدی باید به این شهر بروند.

علت اصلی درخواست پرسپولیسی‌ها با بازی در قائم‌شهر مربوط به زمین چمن مصنوعی این مجموعه و رعایت پروتکل‌های بهداشتی و اجتناب از سفر به این شهر بود که از سوی نساجی رد شد.
 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: