تیتر امروز

نحوه‌ کمک به افراد آسیب‌پذیرِ اطرافمان در بحران کرونا
«دیدار؛ یاری متقابل» - قسمت دوم

نحوه‌ کمک به افراد آسیب‌پذیرِ اطرافمان در بحران کرونا

سلسله مطالب «دیدار؛ یاری متقابل» به مفهوم همیاری اجتماعی در دوران همه‌گیری کرونا می‌پردازد. در این قسمت به شیوه‌های مختلف کمک به افراد آسیب‌پذیری پرداخته شده است که در اطراف ما زندگی می‌کنند.
کد خبر: ۷۶۸۳۱
۱۳:۱۹ - ۱۰ آذر ۱۳۹۹

تابلوی بورس: رشد ۳۸ هزار واحدی شاخص کل

 

دیدارنیوز - سرویس اقتصادی: شاخص کل امروز با ۳۸ هزار و ۶۵۶ واحد رشد به عدد یک میلیون و ۴۶۵ هزار واحد افزایش پیدا کرد. شاخص کل هم‌وزن نیز با نزدیک ۶ هزار و ۹۴۲ واحد رشد به عدد ۴۱۷ هزار و ۷۸۸ واحد رسید. نماد‌های شاخص‌ساز ِ فارس، فولاد، شستا، تاپیکو، کگل، کچاد و وغدیر بیشترین تاثیر مثبت را بر رشد شاخص کل گذاشتند. نماد‌های شستا، خودرو، شپنا، فولاد، وتجارت، برکت و سیتا از پر تراکنش‌ترین نماد‌ها بودند.


در بازار امروز، بیشترین افزایش قیمت به نماد‌های مرقام، شاراک، انرژی ۳، بشهاب، فرآور، وتجارت و شسپا تعلق داشت و نماد‌های قصفها، لخزر، غپاک، کگاز، رتکو، کساپا و قنیشا بیشترین کاهش قیمت را تجربه کردند. بیشترین حجم معامله به نماد‌های خودرو، وتجارت، خساپا، وبصادر، فولاد، شپنا و وبملت مربوط بود و نماد‌های دارا یکم، خودرو، شستا، وتجارت، شپنا، فولاد و صگل ۰۳۹ بیشترین ارزش معامله را داشتند.


امروز شاخص کل فرابورس نیز با ۴۲۵ واحد رشد به عدد ۱۸ هزار و ۲۶۱ واحد رسید. نماد‌های مارون، بپاس، صبا، دی، ذوب، شگویا و غصینو بیشترین تاثیر را بر رشد شاخص کل فرابورس داشتند و نماد‌های بپیوند، وسپهر، گدنا، زملارد، شاروم، بگیلان و پیزد از پرتراکنش‌ترین نماد‌ها بودند. امروز بیشترین افزایش قیمت در فرابورس به نماد‌های تملی و دی تعلق داشت.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: