تیتر امروز

شیرین هانتر: شانس احیای برجام ۵۰ درصد است
مصاحبه اختصاصی دیدار + فایل صوتی مصاحبه

شیرین هانتر: شانس احیای برجام ۵۰ درصد است

روند مذاکرات وین به کجا می‌رسد؟ آیا احیای برجام رقم می‌خورد یا خیر؟ راه حل زنده کردن برجام چیست؟ این سوالاتی است که دیدار از شیرین هانتر، استاد دانشگاه جورج تاون واشنگتن در آستانه دور جدید مذاکرات...
کد خبر: ۷۶۶۹۶
۱۴:۱۴ - ۰۸ آذر ۱۳۹۹

تابلوی بورس: شاخص کل در آستانه ورود به کانال یک میلیون و ۴۰۰ هزار

 

دیدارنیوز - سرویس اقتصادی: امروز شاخص کل با ۲۳ هزار و ۵۴۸ واحد افزایش به عدد یک میلیون و ۳۹۰ هزار واحد رسید. شاخص کل هم‌وزن نیز با ۶ هزار و ۳۹۹ واحد افزایش به کانال ۴۰۰ هزار واحد وارد شد. امروز نماد‌های فارس، فولاد، فملی، شپنا، تاپیکو و شتران بیشترین تاثیر مثبت بر شاخص کل را داشتند و نماد خودرو نیز بیشترین اثر منفی را گذاشت. نماد‌های شستا، خودرو، وتجارت، فملی، خساپا، فولاد و شپنا نیز از پر تراکنش‌ترین نماد‌ها بودند.


امروز بیشترین افزایش قیمت به نماد‌های پتایر، قصفها، غبهنوش، زمگسا، دفرا، تایرا و کدما مربوط بود. بیشترین کاهش قیمت نیز به نماد‌های ختور، خپارس، شکربن، خودرو، خساپا، خزامیا و تکنو تعلق داشت. نماد‌های خودرو، وتجارت، خساپا، وبصادر، وپارس، خگستر و وبملت بیشترین حجم معامله و نماد‌های خودرو، وتجارت، شستا، دارا یکم، فملی، شپنا و فولاد بیشترین ارزش معامله را داشتند.


امروز شاخص کل فرابورس نیز ۳۷۱ واحد رشد کرد و به عدد ۱۷ هزار و ۳۲۲ واحد افزایش یافت. نماد‌های بپاس، آریا، زاگرس، مارون، غصینو، شگویا و دی بیشترین اثر مثبت را بر شاخص کل فرابورس داشتند. نماد‌های وسپهر، بپیوند، شاروم، بگیلان، پیزد، زملارد و وپویا از پر تراکنش‌ترین نماد‌ها بودند. امروز بیشترین افزایش قیمت در فرابورس به نماد‌های حسینا، تلیسه، زدشت، زشگزا، غدیس، قشیر و زبینا مربوط بود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: