تیتر امروز

بیماری SMA و کمپین دلارا؛ کمک کنیم یا نه؟!

بیماری SMA و کمپین دلارا؛ کمک کنیم یا نه؟!

دختر کوچکی به نام دالارا با بیماری‌ای به نام sma درگیر است. کمپینی برای کمک به او برای تهیه دارویی گران قیمت به راه افتاده که شاید به درمان او کمک کند. آیا باید با چنین کمپینی همراه شد؟ پاسخ...
کد خبر: ۷۶۶۰۰
۱۲:۱۶ - ۰۷ آذر ۱۳۹۹

دیدار آدینه ۲۴: پنج گجت برتر سال کدامند؟

دیدارنیوز _ آرش بزرگمهر: هرسال با نزدیک‌شدن به روز‌های پایانی سال میلادی، نشریات مختلف بهترین‌های هر حوزه را معرفی می‌کنند. گستردگی و تنوع این محصولات سبب می‌شود که مخطبان آن به‌راحتی بتوانند بهترین‌ها و در عین‌حال کاربردی‌ترین محصولات را با قیمت‌های مناسبی تهیه کنند. این مطلب اختصاص دارد به مرور برخی بهترین‌های حوزه «گجت»:

دیدار آدینه ۲۴: پنج گجت برتر سال کدامند؟

۱- سفیدکننده‌های ارزان و کاربردی دندان: باورش سخت است که این محصول بتواند به سفیدی دندان کمک کند، اما ظاهرا شدنی است. البته این محصول را با آن چرت‌وپرت‌هایی که در شبکه‌های ماهواره‌ای فارسی‌زبان تبلیغ می‌کنند اشتباه نگیرید. این محصول جدید که برف –snow – نام دارد می‌تواند ظرف چند روز و طی استفاده‌های مکرر، زردی دندان را از بین ببرد.
 
دیدار آدینه ۲۴: پنج گجت برتر سال کدامند؟

۲- پیپ بخرید: بله درست است، «پیپ» بخرید، اما نه آن پیپ رایج که رابطه معروفی دارد با تنباکوی کاپیتان‌بلک و غیره. این‌جا منظور گجت پیپ –peeps- است که ناسا طراحی کرده تا عینک فضانوردان را از شر گردوغبار خلاص کند، اما حالا که فضانوردان به‌راحتی از این محصول کربنی استفاده می‌کنند چرا بهره‌ای نصیب مردم عادی نشود؟ شما با این وسیله می‌توانید ۵۰۰ مرتبه عینکتان را برق بیندازید.
 
دیدار آدینه ۲۴: پنج گجت برتر سال کدامند؟

۳- ناخن‌گیر حیوانات خانگی: شاید برای من و شما که حیوان خانگی نداریم این وسیله اصلا کاربردی نداشته باشد، اما آن‌ها که حیوان خانگی دارند همیشه برای کوتاه‌کردن ناخن حیوان‌شان دردسر دارند. حالا این گجت ساده و ارزان به بازار آمده و دیگر نیازی نیست حیوان بینوا را به کلینیک ببرید یا خودتان با هزار دردسر ناخنش را کوتاه کنید.
 
دیدار آدینه ۲۴: پنج گجت برتر سال کدامند؟

۴- مترجم این‌کاره: احتمالا اسم مناسبی برای این گجت نیست، ولی ما اسمش را گذاشته‌ایم مترجم این‌کاره، چون واقعا هم این‌کاره است. با داشتن MUAMA Translator می‌توانید به ۴۳ زبان دنیا صحبت کنید. جمله را به او می‌گویید و او هم خیلی شیک و مجلسی آن را ترجمه می‌کند. با داشتن چنین ابزاری دیگر نمی‌ترسید که در فلان کشور گیر کنید و زبان هم بلد نباشید.
 
دیدار آدینه ۲۴: پنج گجت برتر سال کدامند؟

۵- ماساژدرمانی در منزل: اگر به هر دلیلی دچار گردن‌درد شدید دیگر نیازی نیست که قرص بخورید یا از کسی بخواهید شما را ماساژ بدهد. این وسیله کاربردی بهترین ماساژ را در منزل در اختیارتان قرار می‌دهد. البته احتمالا به پای ماساژ دلاکان محترم در حمام‌های قدیمی نمی‌رسد، ولی خب، این هم برای خودش مدعی ماساژ است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: