تیتر امروز

بیماری SMA و کمپین دلارا؛ کمک کنیم یا نه؟!

بیماری SMA و کمپین دلارا؛ کمک کنیم یا نه؟!

دختر کوچکی به نام دالارا با بیماری‌ای به نام sma درگیر است. کمپینی برای کمک به او برای تهیه دارویی گران قیمت به راه افتاده که شاید به درمان او کمک کند. آیا باید با چنین کمپینی همراه شد؟ پاسخ...
به مناسبت هفته بسیج در منطقه 12 صورت گرفت:

علی‌محمد سعادتی از اهدای مجموعه کتاب‌های شناسنامه شهدا بین کارکنان و شهروندان منطقه 12، ویژه حوزه بسیج منطقه 12 و شهید عابدینی خبر داد.

کد خبر: ۷۶۵۴۵
۱۷:۱۲ - ۰۵ آذر ۱۳۹۹

علی‌محمد سعادتی، شهردار منطقه ضمن گرامی‌داشت هفته بسیج در هفته اول آذرماه که سالگرد تأسیس این نهاد با تبیین اندیشه معمار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره) به عنوان شجره طیبه بسیج است، از تهیه و چاپ مجموعه کتاب‌‌های شناسنامه شهدا در قلب طهران ویژه حوزه بسیج منطقه 12 و شهید عابدینی خبر داد.


وی با یادآوری جایگاه بسیج برای نظام اسلامی بیان کرد: در اندیشه حضرت امام خمینی (ره)، بسیج نهادی است اجتماعی با ابعاد متعدد که در این نگرش، بسیج دیگر صرفاً سازمانی نظامی نیست که فقط در زمان جنگ و برای دفاع در مقابل دشمن شکل گرفته باشد، بلکه نهادی است وسیع و پاسخگوی نیازهای اساسی و حیاتی جامعه و با اجزای دیگر نظام، هماهنگی و پیوند محکمی دارد.


شهردار منطقه 12 با اشاره به فرموده امام (ره) در این باره ادامه داد: بسیج شجره طیبه و درخت تناور و پر ثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد. بسیج مدرسه عشق و مکتب شاهدان و شهیدان گمنامی است که پیروانش بر گلدسته‌های رفیع آن، اذان شهادت و رشادت سر داده‌اند. بسیج میقات پا برهنگان معراج اندیشه پاک اسلامی است که تربیت یافتگان آن، نام و نشانی در گمنامی و بی‌نشانی گرفته‌اند.


وی درباره کتاب‌های تهیه‌شده توضیح داد: به همین مناسبت به همت اداره فرهنگی شهرداری منطقه ۱۲ مجموعه کتاب‌های شناسنامه شهدا را با هدف معرفی شهدای دفاع مقدس و شهدای جبهه مقاومت، همراه با پیمان‌نامه وفاداری به آرمان‌های شهدای گران‌قدر و گزیده‌ای از آداب اخلاقی و خصوصیات فردی و اجتماعی شهدا که در آن منتشر شده، تهیه کرده و میان همکاران و شهروندان منطقه ۱۲ به عنوان هدیه توزیع شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: