تیتر امروز

نه دوز اول واکسن کرونا هست و نه دوز دوم!

نه دوز اول واکسن کرونا هست و نه دوز دوم!

قصه پرغصه نبود واکسن کرونا در روز‌هایی که خطر شروع پیک پنجم از رگ گردن به همه نزدیک‌تر است، دغدغه جدی این روز‌های مردم است؛ از سالمندانی که منتظر دوز دوم هستند تا برخی از بیماران خاص.
فعلا واکسن کرونا نیست ؛ شاید وقتی دیگر ...
گزارش میدانی دیدار از وضعیت مراکز واکسیناسیون کرونا

فعلا واکسن کرونا نیست ؛ شاید وقتی دیگر ...

تزریق دوز دوم واکسن کرونای سالمندان با تاخیر مواجه شده است. نسرین نیکنام در گزارشی میدانی به تنها مرکزی سر زده است که تا چند روز قبل امکان تزریق دوز دوم واکسن در آن وجود داشت، اما...
در کرواسی منتشر شد

کتاب «در سرزمین مردمان نجیب»، سفرنامه ایران جهان‌گرد اهل کرواسی منتشر شد.

کد خبر: ۷۵۶۰۸
۱۰:۰۵ - ۲۴ آبان ۱۳۹۹

این کتاب که در کرواسی منتشر شده، سفرنامه هروُیه روپچیچ (Hrvoja Rupčića)، جهان‌گرد اهل کرواسی و نتیجه دو ماه ایران‌گردی او با موتورسیکلت در سراسر ایران است که در قالب کتابی با عنوان «در سرزمین مردمان نجیب» منتشر شده است.

 

در معرفی کتاب «در سرزمین مردمان نجیب» آمده است: این کتاب اکنون در فهرست سه کتاب پرفروش کتاب‌فروشی آنلاین کرواسی (Vbz.hr) قرار دارد.

 

سفرنامه هروُیه روپچیچ به ایران، دعوتی برای سفر معنوی، و یادآور ارزش‌های انسانی و جمعی جهان است و این‌که او هرگز تصور نمی‌کرد که در سال ۲۰۲۰ چه بن‌بستی در انتظار جهان‌گردی و جهان‌گردان خواهد بود.

 

این کتاب که به قیمت ۱۰۳ کونا (حدود ۱۴ یورو) از طریق وب‌سایت کتاب‌فروشی آنلاین کرواسی (Vbz.hr) در معرض فروش است، قرار بود در نمایشگاه بین‌المللی کتاب «اینترلیبر زاگرب» عرضه شود که به دلیل شیوع ویروس کرونا، این نمایشگاه برگزار نشد.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
تبلیغ شرکت هفت الماس
آکادمی دیدار
بی بی جی
واحد بازرگانی دیدار