تیتر امروز

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ کاوش در زندگی و عقاید سیاستمدار معترض
«تنگنا» برنامه چهارم ـ بخش اول

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ کاوش در زندگی و عقاید سیاستمدار معترض

«تنگنا» عنوان برنامه‌ای از مجموعه رسانه‌ای دیدار است که به گفتگوهای صریح با سیاستمداران ایرانی در مورد زندگی سیاسی آن‌ها اختصاص دارد. مصطفی تاجزاده میهمان چهارمین برنامه تنگنا بوده است.
کد خبر: ۷۴۳۷۶
۱۶:۰۲ - ۰۶ آبان ۱۳۹۹

سخنرانی یک ایرانی در رویداد بزرگ مدیریتی جهان

 

دیدارنیوز - سرویس اقتصادی: دکتر احمد روستا عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی به نمایندگی از ایران و کشورهای فارسی زبان در جمع 80 تن از برجسته‌ترین سخنرانان بین‌المللی از صنایع و دانشگاه‌های معتبر سراسر جهان در "اجلاس جهانی بازاریابی" سخنرانی خواهد کرد.

 

اجلاس جهانی بازاریابی یا eWMS2020 به رهبری پروفسور فیلیپ کاتلر، پدر بازاریابی نوین جهان، در سال 2020 با محوریت موضوع "ایده‌هایی در زمانه بحران" با مشارکت بیش از 100 کشور جهان و به‌صورت آنلاین برگزار می‌شود.

 

سخنرانانی از سراسر جهان از مدیران بازاریابی و مدیران کسب و کار شرکت‌های صاحب نام مانند هایپرلوپ، پپسی‌کولا، مک دونالد، فیسبوک و همچنین دانشگاه‌های مطرح دنیا شامل استنفورد، برکلی، UCLA، مدرسه کسب و کار لندن و ... در این اجلاس ارائه خواهند داشت.

 

موسسه توسعه مدیریت و فن معنا در کشورهای فارسی زبان (ایران، افغانستان و تاجیکستان) میزبانی این رویداد را برعهده دارد. علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر و شرکت در این رویداد می‌توانند به سایت دبیرخانه همایش به آدرس زیر مراجعه کنند:

 

https://imtd.ir/blog/portfolio-item/ewms/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: